Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg szépen...

Hogyan tanuljak meg szépen beszélni?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék tanulni szépen beszélni, és szeretném, ha akármilyen témáról el tudnék beszélgetni másokkal. Persze, tudom , hogy sokat kell olvasnom, de igazából azzal van a baj, hogy inkább kerülöm a beszélgetést, mert nem tudok kinek mit mondani. Olyan jó lenne, ha olyan lehetnék, aki akárkivel el tud beszélgetni. A továbbtanuláshoz is nagyon fontos lenne. Mit kell tennem, hogy megtanuljam mindezt?

2015. dec. 1. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ja hát én azt hittem a kérdést olvasva, hogy a kiejtésebbel nem vagy megelégedve. Mert azt lehet fejleszteni, lásd a színészek mindenféle gyakorlatait, kiejthetetlen versikéit...



De hogy miről beszélni... Az leginkább személyiségedtől függ. Persze igazad van, ha minél többet olvasol, annál tájékozottabb lesezl különböző témákban, annál több érdekességet tudsz mesélni másoknak... Hát nyilván ezt teheted.


Bátran kezdeményezz beszélgetést, mert akkor majd beszélgetnek veled, de ha csak várod, hogy a másik tegye, az nehezebb, mert lássuk be legtöbben zárkózottabbak vagyunk.

Én sem vagyok nagy kezdeményező... És világ életemben örültem, ha más jön oda hozzám. Sosem küldtem el senkit és nem haraptam...:), jólesett az ilyesmi mindig.

2015. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy te magad is írtad. Olvasni! A szókincsed is fejlődik tőle és tájékozott leszel.
2015. dec. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!