Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki olvas Vörös pöttyös könyveket?

Ki olvas Vörös pöttyös könyveket?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem vörös/rubin pöttyös könyveket mondani?

Szeretem az angyalos illetve tinis szerelmes könyveket.Véleményeket is szívesen fogadok a már olvasott könyvekről!


2015. dec. 27. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Válogass. :)



Mondjuk n csak a Hívj be! címűt olvastam, bár nem is igazán értem, hogy miként kapcsolódik annyira ide, de az nem épp a egy szerelmi történet a klasszikus értelemben.

2015. dec. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
olvastam én is.brutális könyv:D
2015. dec. 28. 21:27
 3/5 anonim válasza:
Ne olvass megárt
2016. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én rengeteget olvasok ilyen "pöttyös" könyvet, a kedvencem Simone Elekeles - Tökéletes kémia (és a másik két része)

De ott az Éles helyzet, a Crash, ami még nagyon tetszett. Sokan a Tizenhárom okom volt-ra esküdnek, mondjuk az nekem annyira nem jött be. Az Evernight (vámpíros) sorozatot viszont imádtam! De ott van pl. az Evermore, Vámpírnaplók, Nevermore sorozat. Tíz apró lélegzet, Ököl/jog, Easy, Enigma, Chasing Nikki, Celeste bolondulásig. Rengeteg van.:D

2016. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kody Keplinger - The DUFF

Abszolut kedvencem:)

Ajanlom, emiatt a konyv miatt szerettem meg olvasni:)

2016. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!