Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes ilyenkor beírni a...

Érdemes ilyenkor beírni a panaszkönyvbe?

Figyelt kérdés
Ma voltam a postán, és elképesztő milyen bunkó stílusba szolgáltak ki... még soha nem vettem át csomagot (fiatal vagyok), kihúzták a számom, megyek, köszönök, mondom, hogy csomagom jött xy nevemre, akkor alapból bunkó stílusba visszakérdez, hogy micsoda?!, akkor betűnként elmondtam a vezetéknevem + utána rendesen a keresztnevem (bonyolult írású a vezetéknevem), aztán ilyet mond, hogy: "Jól van és azzal én mit csináljak?!" lehet úgy mondta, hogy szerinted ezzel én..., már nem emlékszem... Mondom neki, hogy akkor gondolom adnom kell a személyit, akkor is bunkó stílusba mondja, hogy "hát, mondjuk igen!!" v. valami ilyesmi, akkor kiveszem, de látom, a szemem sarkából, hogy ott is ott feszeng, már mindjárt nekem ront (kicsit lassan vettem, mert szűk tokba van). Oké, lehet nem a nevemmel kellett volna kezdenem, hanem rögtön odaadnom a személyit, mert azon úgy is látja, de na, siettem, meg kezdő vagyok, nem gondolom, hogy ezért ezt a bunkó stílust érdemelném!!! Tényleg úgy beszélt velem, mintha valami utolsó kutyája lennék... Meg ha tényleg valaki nincs otthon még ennyire se benne, miért kéne tudnia, hogy most mit adjon, én már tudtam, hogy ilyenkor személyi + lakcímkártya kell, a bunkó stílus helyett mondhatott volna a nevem után annyit, hogy oké, kérem a személyit és a lakcímkártyát... egyszerűen nem értem, hogy miért kell mindenkinek velem ilyen bunkónak lenni... (mind1 nem menjünk bele az élettörténetembe)... Szerintetek érdemes lenne így utólag beírni, azt olvastam a neten, hogy lehet emalien is pld., nem tudom a nő nevét, de azt tudom, hányas kasszánál (vagy mi ez) ült, és ez ma volt, úgyhogy lehet rá tudnának nézni... szerintem senki nem érdemel ilyen kiszolgálást, komolyan mintha a börtönbe, vagy nem tudom, hol lennék, és ott dirigálnának nekem az őrök mondjuk, bár szerintem még ott se érdemelné senki se ezt, de most komolyan én egy ügyfél vagyok, mit tettem, hogy így kell velem beszélni??? Iszonyat lekezelő stílusa volt, nagyon kínos volt, mindezt marha hangosan tette...

2016. jan. 6. 14:14
 1/6 anonim válasza:
59%
Az ertesitot kell odaadni nekik.
2016. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem kaptam semmilyen értesítőt a csomagról, emalien meg telefonon jeleztek... de tökmindegy, mert így is odaadta, most nem ez a baj... mondta volna, hogy kérem az értesítőt akkor meg mondtam volna, hogy az nincs nálam, akkor majd legközelebb viszlát... ez a bunkó stílus sehogy se állja meg a helyét.
2016. jan. 6. 14:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Direkt úgy is rendeltem, hogy ne küldjenek ide értesítőt, mert ajándék lesz.
2016. jan. 6. 14:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát lehet nem volt teljesen egyértelmű de aztán odaadtam a személyit és már minden ment klappul (úgy ahogy)... nem az volt a baj, hanem szerintem mindenkinek jár az a minimális tisztelet, hogy ne úgy beszéljenek vele mint egy kutyával, hanem emberszámba vegyék. Ne tiporják sárba az emberi méltóságán ilyenekkel. Az már csak +, hogy ez ráadásul egy szolgáltatás, szóval pláne nem ezt érdemelném, komolyan ilyen stílus a komédiákba van, itthon már ez a normalitás?
2016. jan. 6. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb ezt neki mondjad és akkor nem kell rajta rágódni.

Lehet, hogy feszült volt és pont neked tudta átadni, aki magára vette.

2016. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy feszült volt, én ezt értem is, de akkor se kell ilyen stílusba kommunikálni egy ügyféllel. Ha ezt lehet kommunikációnak hívni. Neki kellett volna mondani, de ez is olyan dolog, hogy... miért nekem adja át? Elmondjam? Mert én alapvetően egy szerény, visszahúzódó típus vagyok, pont ezért nem is mondtam neki, mert nem akartam sem kiverni a balhét, se semmi, alapból az ilyen helyzetekbe van bennem egy olyan alapizgalom, hogy sokszor nem merek igazán megszólalni... de úgy gondolom, azért egy figyelmeztetést ez érne, hogy mással ez ne fordulhasson elő, azért nem gondolom, hogy olyan szinten béna lettem volna. A lényeg, hogy pont ezt érzik meg bennem, hogy belém törölhetik a lábukat, mert nem vagyok egy maffiózó, nőverő típus, akikhez persze imádnak a nők dörgölőzni (na, mind1 ez már megint másik téma), így úgyse szólok vissza, meg könnyen elnyomható vagyok... szerintem ez undorító és én szívesebben írnék bele a könyvbe, hátha látja a főnöke, és elgondolkozik rajta, bár ebbe nem vagyok biztos... mind1 élőbe nincs se erőm, se kedvem, se merszem az ilyenekkel hadakozni, úgyhogy ez a módszer, vagy semmi, szerintetek?
2016. jan. 6. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!