Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki fognak közösíteni a középsu...

Ki fognak közösíteni a középsuliban mert van 10-15 kg súlyfeleslegem, egyáltlaánul akarni fognak amjd velem barátkozni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
ettől még biztos fognak. DE azért igyekezz megszabadulni tőle! kamaszkorban, mikor a csontozat kialakul, nagyon káros a túlsúly. későbbi ízületi problémákat, magasvérnyomást és egyéb krónikus betegségeket vetít előre. szóval küzdj ellene, ne a többiek, hanem magad miatt, ha egészséges felnőtt akarsz lenni!
2010. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nemigen fognak kiközösíteni.A középsuliban sokkal jobb osztályközösség szokott lenni mint általánosban. Ott már valóban csak az ember természete számít,az alapján itélik meg. Viszont az első válaszadónak igaza van, hogy az egészséged miatt jó lenne fogynod.Meg még egy dolog miatt.A párkapcsolatnál már viszont jobban befolyásoló tényező a súly.Legalábbis kamaszkorban.Akkor fogod igazán rosszul érezni a súlyod miatt magad mikor nehezen találsz párt magadnak miatta.
2010. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Középsuliban ez én osztályomban is volt pár ember akinek voltak fölös kilói. Egyiknek-másiknak több is mint neked. Ettől még lehetnek jó emberek és jó barátok. Ha zavar a fölösleg, add le, de emiatt nem fognak kiközösíteni.
2010. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha ez téged ennyire feszélyez, és ez miatt nem vagy magabiztos, akkor lehet, hogy lesznek, akik kihasználják a bizonytalanságodat. Ha te nem foglalkozol vele, hogy mások mit gondolnak róla, akkor őket sem fogja érdekelni. Nekem középsuliban volt két dagi osztálytársnőm. Az egyikük olyan igazi duci lány volt, de amúgy helyes, csinos csaj, csak éppen állandóan az alakján parázott (persze nem tett ellene semmit), az egész magatartásán érződött, hogy szégyelli a kinézetét. Vele valahogy nem is szívesen barátkoztak az emberek, mert sosem viselkedett felszabadultan. Volt egy másik lány, aki már szerintem kicsit kórosan kövér volt, 120 kiló fölött volt, és nem is volt egy szépség. Ezt viszont tudta magáról, elfogadta, hogy ő ilyen, nagyon nevetős, vidám lány volt, sokszor ő maga csinált viccet a saját kinézetéből, sosem feszélyezte az, ha tesi órán át kellett öltözni, stb. Szóval nem volt egy gátlásos csaj, tök jó természete volt. És nagyon bírtuk, mindenki barátkozott vele.

Az a vicc az egészben, hogy ez a második lány most, 10 év után annyira máshogy néz ki... Nemrég összefutottam vele, és nem ismertem meg, kb. 60 kiló, és egész csinosan öltözködik, oké, hát az arca még mindig nem valami csodás, de összességében jól néz ki. Fogalmam sincs, hogyan csinálta, de tök jó :) Gondolom az segítette, hogy pozitív volt mindig is a hozzáállása a dolgokhoz. A másik duci lány meg annyira negatívan állt mindenhez, hogy hihetetlen. Ő még mindig pont olyan, mint volt.

2010. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ha közösségbe vayok ésláto, hogy nem vetn emg emiatt, mdinigmosolygos vok és nevetek :D viszont van amikor elmegy a ekdvemmindentől, pédául nem rég tudtam emg, hogy egyik csaj az alakomért utál, neki csakkülsösgéek számítanka... de engem akkor is bánt. Visznt nem tudom,hogy adjam asúlyfeleslegem, emrt mikor elekzdek fógyozni vagy portolni egy idő után elmegy kedvem és feladom. :S
2010. márc. 28. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Tudod nem akarlak bántani, de ha ezt elolvasom "egyáltalánul akarni fognak majd velem barátkozni" és úgy beszálsz magyarul, ahogy írsz és mondjuk egy anyaországi magyar közösségről beszélünk , akkor nemcsak az a 10-15 kiló súlyfelesleg a probléma.
2010. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha közösségbe vayok ésláto, hogy nem vetn emg emiatt, mdinigmosolygos vok és nevetek :D viszont van amikor elmegy a ekdvemmindentől, pédául nem rég tudtam emg, hogy egyik csaj az alakomért utál, neki csakkülsösgéek számítanka... de engem akkor is bánt. Visznt nem tudom,hogy adjam asúlyfeleslegem, emrt mikor elekzdek fógyozni vagy portolni egy idő után elmegy kedvem és feladom. :S


Hú bakker,a 15 kilódért nem,de ezért a szövegért kiközösítelek.............

2010. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért sosem fognak kiközösíteni. Attól mert a sok amerikai középsulis filmekben ez van attól ez még nem így van középsuliba szinte mindenki talál egy barátot csak az nem aki nem akar.
2010. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy kiközösítenének.Van egy kb. 140-150 kg-s osztálytársam és a kutyát sem érdekli hogy mekkora. Én is kövér vagyok és? Senkit sem érdekel. Akikkel eddig beszéltem a suliban nem a kinézetemet nézték. :) Ne izgulj!
2010. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!