Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem gáz, ha egy idegen lánnyal...

Nem gáz, ha egy idegen lánnyal költözöm egy albérletbe? Mi lesz ha kiderül h nem birjuk egymást, vagy nem tudunk együtt élni? 23 éves lány

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet és neten találtam egy jó albit,egy csaj lakja( övé a lakás). Viszont kicsit tartok attól,mennyire jó 5let egy vadidegennel összeköltözni...csak sajna nincs barátnőm,akihez mehetnék...igy kénytelen vagyok. Mire figyeljek hogy ne vágjon ki már a második héten? Ugyanis eléggé magamnak való vagyok,szokások terén... Hogyan alkalmazkodjak?
2008. szept. 17. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek sokat, hogy ki mit vár el a másiktól, és ezt igyekezz betartani.

De amúgy szerintem úgyis útközben fog kialakulni, hogy mennyire tudtok kijönni egymással.

2008. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megismerkedtetek már, legalább neten?


Miért gondolod, hogy élettársi kapcsolatba kell vele kerülni? Miért nem lehetsz egyszerűen csak lakó, aztán ki tudja mi lehet belőle!

2008. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia,


Az,hogy beköltözöl valahová magával vonja a tudok-e,tudsz-e alkalmazkodni manővert! :))


L

2008. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

egészen jól használható szabály, hogy ne csinálj olyat, aminek te sem örülnél. Ha ezt betartod, akkor olyan túl nagy gond nem lehet.

A többi meg majd adja magát. Nem kell ennek olyan nagy feneket keríteni. Úgysem tudsz mindenre felkészülni.


Ha nem bírjátok egymást, hát majd keresel másikat.

2008. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!