Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ilyen ember stílustalan,...

Az ilyen ember stílustalan, birka, vagy csak szimplán nyitott és nem kötődik? Vagy egyszerűen csak nincs ízlése?

Figyelt kérdés

Mások folyton meglepődnek amikor pl meghallják hogy egymástól teljesen különböző zenei műfajokat hallgatok, vagy hogy egyik nap teljesen feketébe öltözöm, másnap meg pasztell színekbe. Személyiségzavaros lennék? Én teljesen jól érzem így magam, úgy érzem "mindenevő" vagyok. De pl egy zártabb szubkultúra embere szemében divatmajom, meg döntésképtelen... most akkor kinek van igaza? Tévedés ne essék, nem akarok megváltozni, csak tudni szeretném hogy van-e okom attól tartani hogy nem fejlődött ki rendesen a személyiségem, ha ennyire válogatás nélkül szeretek bele stílusokba, zenében, öltözködésben, meg minden egyéb területen... Anno tinikorban még kifejezetten kaptam az ívet ha két ellentétes dolog szeretetét is felvállaltam :/ Azóta ez csak "rosszabb" olyan értelemben hogy még tágabb lett az ízlésem.

20-as éveim elején járok


2016. márc. 23. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs ezzel semmi baj. Magam úgy vagyok ezzel, hogy én viselem a stílust, nem pedig a stílus engem, tehát én döntök, hogy épp mihez van kedvem. Nem kell egyetlen dologba beleragadni, sőt...aki sokféle irányzatból válogat magának jót, az (számomra) szimpatikusabb, mint aki egyet kiválaszt, és abban mindent elfogad, gondolkodás nélkül.
2016. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!