Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a South...

Dr Kotász kérdése:

Szerintetek milyen a South Park 19. évada?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mi van de a 19. évadot egyszerűen az előző 18 évad meggyalázásának tartom.

Állandóan ezt a PC-t próbálják elhumorizálni de a korábbi évadokhoz képest teljesen eredménytelenül.

Vagy csak én látom így mert kiégett a viccrelém?



2016. máj. 7. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Az új évadokban már sokkal jobban képben kell lenned az USA-beli eseményekkel és kultúrával, hogy értsd a poénokat vagy utalásokat.

Ezt pedig magyarra átültetni még nehezebb, úgyhogy nem is nagyon ajánlott szinkronosan nézni, mert más élményt ad és megváltoztatja egyes dolgok jelentését vagy közlendőjét.


Közel 20 év alatt megfáradt a sorozat annyira, hogy új irányt vegyenek. Ennyi idő alatt egyre nehezebb tartani a színvonalat, úgyhogy kísérleteznek hogy mi válhat be.

2016. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem én hogy nem értjük a részeket mert ott kéne élnünk.


De akkor miért van hogy a southparkreszek.hu southparkreszek.com-on oldalon annyi pozitív komment van és halálra dicsérik a részeket.

Én nem is értem.

2016. máj. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!