Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baromfifeldolgozó gyárban...

Baromfifeldolgozó gyárban bírhat egy olyan ember ilyesmit akinek még semmi hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
szalagmunka, sosem voltam ilyen közegben. a munkaügyi rámerőltette, most meg kell próbálnom ezt hozza a jelenlegi helyzet. 25 éves srác vagyok 2 évet mechanikus szerelőként dolgoztam ennyi munkatapasztalatom van. látok videókat, de mégis másabb mindent személyesen átélni. nehezen válik az ember "robottá"? kell ehhez egy jellem vagy van akinek sosem menne? hamar kiderül ha mégsem nekem való?
2016. máj. 20. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akad bírni fogod. Én anno csináltam hasonlót 12 órában éjjel.
2016. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez heti 5 napban lenne ha minden igaz, néhány esetben szombatok még, de ez külön elszámolva máshogy. annyi hogy 16,5 kmre, lenne, fél óra utazást beleszámolok. kisvárosi emberként kell mennem falura...
2016. máj. 20. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:

még mindig azt mondom,hogy belefér a dolog, valamiből meg kell élni

egyébként megy?

2016. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még ma voltam orvosi vizsgálaton ott, aztán minél előbb el kell végeztetni valahol egy tüdőszűrést mert a mi kisvárosunkban nem jó a gép, tehát még azért is külön kell utazgatni utána azzal be a vidéki gyárba és utána dolgozhatok...nem tudom mikorra lesz belőle valami
2016. máj. 25. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult, bírtad, ott vagy még ?
2017. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 hónapot dolgoztam ott, túl nagynak éreztem a terhelést, nyilván munkakörfüggő de olyan szintű munkát kaptam amit nem lehetett egyszerűen fizikailag teljesíteni és nem az játszott be hogy lusta voltam mert egész műszakban végig mozogtam, nyilván a fiatal erős srácot osztják be erre, köszönöm elég volt akármilyen egyszerű munkakör nem gép az ember szóval leszámoltam
2017. ápr. 29. 21:48
 7/7 anonim válasza:
Ezek szerint nem csak én munkaügyi önéletrajzom szép.
2017. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!