Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha van ilyen, hol tudok a...

Ha van ilyen, hol tudok a saját nevemben cikket publikálni újságban?

Figyelt kérdés
Természetesen igyen, szórakozás végett. Az újság publikálási szokásától független, egyedül a nevem feltüntetését kikötve, mert a megyei hírlapoknál, néha úgy piszkálnak bele a tartalomba, hogy az pont értelmét vesztse, és utánna az átdolgozó szakember nevét büszkén rácsapják.

2016. jún. 4. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félted a cikkedet, illetve ennyire jártas vagy a cikklopásban, akkor javaslom, hogy indíts egy saját netes blogot, ahol a cikkeidet közzéteszed!
2016. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Féltem én azt, hogy ne bontsák meg a cikkem struktúráját, de ezt is az olvasó szempontjából, ezért érzékeny ez nekem. A másik meg, annyi hiúság, és kabzsiság csak szorult belém, hogy örüljek, ha az alkotásom, az enyém lehet, ennyi szerintem megbocsátható.


Azt, hogy saját blogot kezdjek, és kezeljek, nem preferálom, mert olvasottság szempontjából az elvár egy általános időbefektetést, ami már több mint szórakozás, és erre nincs idő keretem a jelelenlegi helyzetemben. Csak cikket szeretnék alkalmanként írni egy újságba, inkább ilyen tudósító jellegű, vagy ismeretterjesztőket, persze ennek, a kis kapunak fejében, hogy más újság adja ki elviselem az átdolgozás jogát, de egy 5 perc mérgelődést megengedek magamnak érte.

2016. jún. 4. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs időd, legyen pénzed. Tudod, az idő pénz :)

Szóval ha van elég pénzed, akkor bármit megjelentet bármelyik bulvárlap (amelyeknek azért van olvasottsága rendesen), amit csak átadsz nekik cikként. Persze ha megfelel politikai, vallási, szexuális, büntetőjogi, vagy egyéb kizáró kritériumoknak is.

És ha elég sok pénzed van, akkor akár ezeket a kritériumokat is mellőzik, de ez nagyban (értsd, akár több nagyságrendileg) növeli az árat.

2016. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de én kicsit konkrétabb segítséget szeretnék -e témában!
2016. jún. 5. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!