Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kpopperek! Ti mit gondoltok...

Kpopperek! Ti mit gondoltok erről a bts lázról?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje csak azt látom hogy mindenkinek a bts lett a kedvence és álltalában a nagytöbbségnek Jungkook a biasa...Olyat is láttam aki már a kedvenc bandából hagyja ki az exot bigbanget stb. Férre értés ne essék nekem nincs bajom a bts-el sőt én is szeretem őket de engem kicsit zavar hogy ilyen tömegbanda lett és a mostani kpopperek a rendes eredeti igazi kpop bandákat már nem is hallgatják...Alig van már valaki akinek nem btses az ubja a shinee vagy super junior már szóba se jöhet. Csak én vagyok ezzel így?

2016. jún. 9. 16:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

"Férre"

:-)))

2016. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Boldog ember, hogy ez a legnagyobb baja :)
2016. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
36%
Erre a válasz egyszerű. A SuJu kezd kiöregedni ,ahogy a BigBang 3s SHINee is. Ne érts félre! Imádom, imádom és meghalok értük különösen SHINee (na meg Onew aaaa imádom azt a pasit) de ez az igazság. Az exo pedig őszintén , egy halott csont. Ők már nem Exo mert 3 tag kilépett ami n csak a
2016. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
100%

Na szal nem tudtam befejezni! És ez nem csak a rajongókat hanem a bndát is nagyon mélyen érintette. Egy olyan gödörbe estek amiből lehetetlen, vagy nagyon nehéz kimászni.

A Btst pedig azért fanolja mindenki mert, új, friss fiatal helyes pasik és a zenéjüket is szeretik.

2016. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%
Valaki árulja már el, miről szól a kérdés!
2016. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
88%
Koreai fiú bandákról
2016. jún. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

"Koreai fiú bandákról"

Ó, köszi!

Ez tényleg fontos kérdés!

:-)

2016. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
Most ők a felkapottak, ez előtt az EXO volt. De azét Koreába még mindig nagyobb a Big Bang vagy az EXO fantábora. Én szeretem a BTS-t , de nem ők a kedvenc bandám. Amúgy én nem szeretem ha valamit ennyire hypeolnak meg néhány rajongó is sok. De fiúkat és a zenéjüket is szeretem. Hallgatják a régebbieket is, csak már idősebbek ők is. A fitalabb kpopperek meg nyilván a hozzájuk korban közelebb állók sokkal jobban megfogják. Viszont az hogy rendes eredeti igazi kpop.. Én et nem így fogalmaztam volna meg :D Ráadásul pont nagy céges bandákat soroltál fel, mintha ők lennének az igaziak. Mert a BTS-es is eredeti, ráadásul mikor a SUJU vagy az EXO volt a csúcson ugyan úgy ez volt, hogy a csapból is az folyt..Szóval ez ilyen mindig más a menő, de mint mondtam Koreában még mindig van az ARMYknál nagyobb fandom. Nekem pl a 4. kedvencem a BTS. 3. a JYJ 2. az Infinite és 1. a B.A.P szóval akármennyire is megy a BTS láz, nekem megmarad az 1. kedvencem.
2016. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
74%

Szerintem a BTS egy mostani eléggé felkapott banda lett. Vannak tok jo szamaik de szerintem ossze sem hasonlithatok pl a Big Banggel. Nehezen ertem meg h Magyarorszagon miert ilyen nepszeruek. Semmi kulonos nincs bennuk az egvilagon csak hogy sokkal tobb szamot adtak mar ki(rekordido alatt) mint azt mas bandaktol megszokhattuk. Es mi van azokkal a kpop fanokkal akik pl az iKON-t vagy mas bandakat szeretnek (egy vagyok kozuluk) de mielott barki felreertene en nagyon szeretem a BTS-t foleg Rap monster-t :3

De az ugy nekem eleg serto h pl a tinimagazinokba mar belekerul a BTS de az olyan bandak mint a Big Bang vagy az iKON nem :/

2016. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
18%
Nekem a bts azert jon be igazan mert nem az a tipikus tomegbanda.. Amugy itt hungariba alig ismerik oket:(
2016. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!