Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tök jó ez a gyakori kérdések...

Tök jó ez a gyakori kérdések oldal, nem?

Figyelt kérdés
Ti is szeretitek ugye? Válaszoljatok légyszi! Fontos!

2016. jún. 13. 17:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
32%

Igen szeretem mert lehet itt ismerkedni is !

13L

2016. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
És nincsenek hülye kérdések.
2016. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát nem is tudom.

az ötlete amiért létrejött jó, de a kérdések meg válaszok amik felkerülnek...

2016. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Meg kretének sincsenek.
2016. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, de
2016. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Meg lepontozgató idióták, mindentjobbantudok nagyképűek sincsenek.

Az oldal megteremtése remek ötlet volt, ez tény.

Nem a szerkesztőkön múlik, hogy ennyi eszement kérdést és választ is elbír a "papír"...

2016. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a szerkesztőkön múlik, hogy ennyi eszement kérdést és választ is elbír a "papír"..."


De bizony, hogy rajtuk. Sokkal szigorúbb moderálás mellett nem lenne itt ennyi baromság - csakhogy akkor látogatottság sem lenne ekkora, ergo nem lenne bevétel a reklámokból.


A XXI. században egy weboldal jellemzően nem a felhasználókért van, hanem a bevételért. Ezt ne felejtsük el.

2016. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Anno 2008 korul volt az elso fiokom, abban az idoben tenyleg eszmeletlen jo es kulturalt volt az oldal. Ma ellenben bicskanyitogatu stilusu parasztokkal van tele, akik azt hiszik, mindenkinel tobbek es akarkit lehuzhatnak, beszolhatnak neki. A kreten kerdesekrol es a trollokrol meg szinten oldalakat lehetne irni.
2016. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Régen milyen volt az oldal?! Én azt hittem, hogy már nem is aktív a gyik, de szerintem elég jó dolog, hogy még az
2016. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne felejtsük el, hogy minden dolog az emberért van. És hogy milyen minőségű, azt a felhasználói döntik el, határozzák meg. Ha ez itt pocsék, akkor a problémát a felhasználói mentalitásban kell keresni.

Egyébként sajnos a web általában egyre kevésbé a felhasználóért, és egyre inkább a bevételért van. Nem feltétlenül ez a normalitás, de mindenesetre trend.

2016. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!