Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megtanulni diszkób...

Hogy tudnék megtanulni diszkóba táncolni?

Figyelt kérdés

nem tudok diszkóba táncolni,olyan szerencsétlenül mozgok,ide oda ugrálok,de az nem tánc.

hogy tudnék megtanulni?:):):):)

ja és 16 F


2010. ápr. 14. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a diszkótánc. Béka a turmixgépben:D
2010. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én első pár alkalommal rásegítettem 1,5 dl vodkával utána meg ment már :)

17/f

2010. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha más nem is, egy jó dolog van a diszkókban. Nem kell oda tánctudás. 2 deci vodka meg egy sör után már úgy is mindegy. Nem fogsz feltűnni senkinek.
2010. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Állj ki az utcára, és kezdj el ritmusosan mozogni úgy, hogy közben a diszkó felé vigyen az utad. Folytasd addig az ütemes és ritmusos mozgást, amíg a diszkóhoz nem érsz, majd táncolj be a bejáraton: máris megtanultál diszkóBA táncolni. Itt pedig elkezdhetsz tanulni diszkóBAN táncolni.
2010. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó:

nem kell a kákán is csomót keresni:D:D

amúgy jót röhögtem xĐĐ

2010. ápr. 14. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerencséd van, mert srác vagy. Egy lánytól sokkal inkább elvárják hogy tudjon riszálni. A fiúk átlagban sokkal kissebb mozdulatokkal táncolnak mint a lányok.

Nézz videoklippeket, youtube-os táncvideókat, és figyeld a többi srác mozgását a bulikban. Ha már van némi fogalmad arról, hogy milyen mozdulatokat szokás tenni a zenékre amiket hallgatsz, akkor gyakorolj tükör előtt a kedvenc zenéiddel a füledben. Menni fog, kitartás.

2010. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok, és nem is akarok... Olyan, mint ha epilepsziás roham jönne rád... Utánozd azt, és menni fog ;) L/16
2010. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!