Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy nekimentetek valakinek, vagy elkerültetek valakit az utcán?

Figyelt kérdés

A múltkor a buszon hallgattam két csajt, arról beszéltek, hogy az egyikük elment egy barátnője mellett az utcán, miközben a telefonját nézte. A másik azt mondta, hogy nekiment egy embernek miközben facebookozott a telefonon.


Ilyen volt már veletek?



2016. júl. 27. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok embert rendszeresen elkerülök, pont azért, hogy ne menjek nékik...
2016. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fordítva. Én vagyok az, akinek állandóan nekimennek azok, akiknek feltétlenül szükséges az utca közepén buzerálniuk a telefonjukat.
2016. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régen egy kis közben laktam a belvárosban, két ház volt benne, az utca másik oldalán végig minisztérium, de átjáró gyalogosforgalom azért volt. Amikor balra kanyarodtam a járdán az utcácska végén, jobbra tartottam, de rendszeresen futottak belém emberek, akik a járda bal oldalán haladtak.


Ma a babakocsimnak jött egy lány, aki pokemon go-zott (szemben, baloldalt jött, nem tudtam kikerülni, mert mellette is jöttek, nekemjött hát).


Egyszer meg egy nő fellökött, mikor egyedül voltam, nekem rohant szintén egy ilyen kanyarnál, és nagydarab volt, én meg pici, így elestem.

2016. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!