Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi jár a fejetekben,...

Nektek mi jár a fejetekben, amikor naplementéket néztek? Titeket is elgondolkodtat?

Figyelt kérdés

Van egy most induló közösségi oldal.

Ha érdekel és szívesen nézegetnétek naplementéről képeket, kedvelhetitek.

[link]


2016. aug. 31. 11:32
 1/4 anonim válasza:
Nekem az az első kérdésem, hogy Miért nincs Ő itt mellettem.
2016. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy még sokszor akarom látni.
2016. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra, ahogy forog a Föld... és mikor végül lebukik a láthatár alá, akkor arra, hogy egy kicsit ha magasabban lennék, még mindig láthatnám
2016. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra, hogy holnap is lesz egy nap, ami lehet, hogy jobb lesz, mint a mai volt. Aztán az is eszembe jut ahogy közben nézem az embereket: mindenki éli az életét, és talán egyszer nekem is lesz párom, mert sikerülhet, ha a többi embernek már összejött:(. Meg az is eszembe jut, hogy mennyi ember rohan, robotol, közben nem érdekli (vagy nem veszi észre) ezeket a szép természeti jelenségeket (sajnos).
2016. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!