Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan különleges a...

Miért olyan különleges a sokat emlegetett '80-as évek?

Figyelt kérdés
Annyiszor hallottam már, hogy jajj azok a '80-as évek... stb. Mi volt bennük olyan jó? Csak kíváncsi vagyok.

2016. szept. 8. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt mobiltelefon,számítógép,internet,műholdas tévék,nem voltak plázák.Nekem ez ugrik be hirtelen.
2016. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"nem voltak plázák" - és mi a helyzet a Skála-Metróval meg később a Sugárral?
2016. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
A Heavy Metal aranykora!
2017. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 neutronstar ***** válasza:
100%
A 80-as évek még élhető évek voltak... Volt mindenkinek mindene. Nem volt munkanélküliség, sem ennyi depressziós, gondterhelt ember, mindenki kifizette simán a csekkjeit, lehetett nyaralni, (mondjuk inkább csak itthon a balcsin, de jó volt) tele volt a hűtőszekrény, nem voltak hajléktalanok, az orvosok (elnézést kérek a fogalmazásért) bár nem volt ilyen fejlett a technika, de hatékonyabbak voltak, mert hivatásból gyógyítottak és nem csak a pénzről szólt minden... Boldogok voltak az emberek. Az amcsi dolgok és az elektronikai cikkek terjedtek, mint a fertőzés, mint pl. színes tv, hamburger, hotdog, kábeltv, videokippek, divat, zene, filmek, videómagnó, deck, két kazettás magnó, walkman, gördeszka... Ha tehetném és volna időgépem, minden hétvégén visszamennék, de nem maradnék ott, mert megszoktam ezt a kort és itt a helyem. :)
2017. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!