Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Végzős létemre, nem tudok...

Végzős létemre, nem tudok helyesen magyarul beszelni, hogyan tudnám gyakorolni a lent említetteket?

Figyelt kérdés

Főleg társaságban jön elő, hogy nem tudok megnyilvánulni. Kicsit fèlènk vagyok, ha a családommal vagyok ilyen nincs.

Egyszerűen rosszul használom a szavakat, a mondataim borzalmasan hangzanak, így hát fèlek is a magyar èrettsègitől.

Olyanokat rontok el pl. menjünk ki a teraszba a kertre ... Gyorsan beszèlek nem gonsolom át. Ez a ra re ba be on en valahogy nem megy nekem. Szornyen szegyenlem.



2016. szept. 9. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess többet.
2016. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csakis a gyakorlat segít. Beszélj otthon is fennhangon, próbálj szónokolni a teraszról (le a kertbe), mintha államfő lennél... Azt gyakorold, hogy amit elgondolsz (olvasol), azt fennhangon, helyesen és szabatosak elmondd.
2016. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!