Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebook oldal kezelése?

Vincze Dóri kérdése:

Facebook oldal kezelése?

Figyelt kérdés
Az általam kezelt facebook oldalon szeretném beállítani, hogy a közelgő események egymás alatt rögzítve legyenek. Létezik ilyen. Ezt hogyan tudom megtenni? Másfél órát töltöttem a súgóban meg mindenhol, de nem akadtam rá.

2016. okt. 29. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Most nem tudom megnézni, mert nincs ilyen oldalam, de én is csináltam hasonlót régebben. A részletekre már nem emlékszem, de teljesen egyszerű.


Ha az események panelt aktiválod (ezt valahol könnyen meg lehet tenni) akkor ezek után ő már automatikusan időrendi sorrendben jeleníti meg az eseményeket.


Egyébként a súgóval én sem mentem soha semmire, ha valamire kíváncsi voltam, akkor mindig magát a menüsort néztem át pontról-pontra, hogy mi mit aktivál. Én úgy sokkal könnyebben kiigazodtam, mint az idétlen súgójukkal.

2016. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!