Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jővőre megyek 6 osztályos...

Jővőre megyek 6 osztályos gimibe. Hogyan legyek menő? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elég nyitott személy vagyok és (nem nagyképűségből) de szép és kedves most is joba vagyok nagyobbakkal a suliba ((7-8.osokkal)(6.-os vagyok)) meg az évfolyamommal, de ha gimibe megyek újra „1.-s" leszek és elég valószínű h a nagyobbak majd picinek tartanak...Most a menők közé tartozok a suliban (én vagyok az egyik legmenőbb lány) de ha gimibe megyek tuti hogy már ki lesz alakulva a menők társasága ami elég valószínű h „nagyokból” fog állni. Tudnátok nekem segíteni h hogyan haverkodjak össze a menökkel (nagyokkal) és elmondanátok h a ti gimitekben hányadikosak a menők és a lemenőbb lány és a legmenőbb fiú. 12L

2016. nov. 19. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Az a megoldás, hogy állandóan menjél, úgy leszel menő - és nem Benő !!
2016. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Már bocs, de szálljál már le a földre, mert amit leírtál, egy beképzelt, üresfejű liba lehetsz, aki mindig a középpontban akar lenni. Irritáló és gusztustalan. Nem attól leszel egyéniség, hogy a népszerűbb embereket megkörnyékezed. Sajnállak, hogy már ilyen fiatalon ekkora nulla vagy és az értékrended ennyiből áll.
2016. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudnátok rendes válaszokat is küldeni és Légyszives ne olyan emberek válaszoljanak akiknek nincs jobb dolguk mint másokat cseszegetni és itt kiélni mérgüket! Tényleg úgy hangzik a szövegben mintha beképzelt lennék de nem vagyok az csak sajnos ebben a világban ha valakinek van önbizalma és azt meri magára mondani hogy szép és kedves akkor ő rögtön beképzelt (pedig az lenne a legjobb ha mindenki ezt gondolná magáról és lenne önbizalma!) Am tudom h felszínesek hangzik h „menő” akarok lenni de jobb úgy eltölteni a gimis éveket h sok barátod van és népszerű vagy mint h egy átlagos láthatatlan ember vagy!
2016. nov. 19. 21:56
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
A nulla egyéniségeddel maximum negtűrt személy leszel, akárhova is nyalod be magad. Ezzel a gondolkodással az általad lenézett "szürke" emberek nyomába sem érhetsz.
2016. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
34%

Szióka!

Először is, az előbbi válaszolóknak üzenem: egy 12 évessel beszéltek, aki még keresi önmagát. Muszáj ilyen ki...tt gonoszak legyetek? Kicsit viselkedhetnétek.

Kedves kérdező: Ne próbálj megfelelni mindenkinek, mert az lehetetlen. Akkor leszel a "legmenőbb", hogy ha kényelmesen érzed magad a bőrödben. Próbálgass új stílusokat, és ne érdekeljen, hogy mások mit mondanak. Én örültem volna ha annak idején valaki ezt mondja nekem.

Ha önmagad adod, akkor biztos sikerülni fog. Hidd el, a "menők" is attól menők, hogy bíznak magukban, megtalálták a személyiségüket. Tehát, így légy menő: légy KEDVES, POZITÍV, és BESZÉLGESS. Sok szerencsét:)

2016. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, na pont az ilyen nyálas, mindent megértek szülők miatt van ennyi elkényeztetett, lelketlen, másokat lenéző és önző gyerek. Egy 12 évestől már elvárható lenne némi szerénység és emberség mások felé. Keresheti Önmagát, csak nem úgy, hogy másokat lenéz, kigúnyol.
2016. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
48%

Kedves utolsó! Hol írta a kérdező, hogy másokat kigúnyol és lekezel? És nem vagyok szülő. 15 éves vagyok, 12 èvesen sok butaságot csináltam, de a lényeg, hogy tanultam belőle.

Inkább legyen valaki nyálas, mint ilyen bunkó. De el is felejtettem, hogy ezen az oldalon csak egy nézőpont lehetséges, a megkeseredett, negatív, okoskodó embereké. Pontozzatok le még jobban. Köszönöm. :)

2016. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló miből gondolod h nulla az egyénisegém? És nem ugyanaz összehaverkodni mint benyalmagamat valahova!! Miért hiszed h én azt hiszem hogy attól leszek egyéniég h megkörnyékezem a népszerű embereket?? Enm ebből áll az érték rendem és ha én egy nulla vagyok akkor te mi vagy ?! Nem hiszem h bármivel is jobb lenna nalám az aki annyira unnya magad h 12 évesek ottaszt ki ha ilyen véleményed van tartsd meg magadnak s keress valami más elfoglaltságot a szánalmas és unalmás kis életedbe!! És lehet h n egy „nulla” vagyok de legalább nem vagyok olyan aki és azzal tölti az idejét h „kislányokat” cseszeget
2016. nov. 20. 11:11
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem nezek le senkit!! Utolsó láruld már el miért vagyok elkényeztett lelketlen másokat lenző és önző?? És mikor gúnyoltam ki másokat?? Tuttommal nem is ismerjük egymást ugyhogy ne feltételezz ilyeneket rólam!!!
2016. nov. 20. 11:18
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Menő lehetsz ha eljársz szivarozni a nagyokkal, bulizni, egyéni öltözéked lessz. Végzős vagyok és nagyon nevetségesek azok, akik pl bármit megtesznek a menőségért: szinte minden sráccal smárolnak, kirakják a melleiket. Én is menőbb akartam lenni a te korodban, de rájöttem, hogy nekem tökéletes átlagosként.

18/ L

2016. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!