Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amcsiban megvan napjainkban...

Amcsiban megvan napjainkban is az a réteg akik nem akarnak dolgozni és segélyből élnek?

Figyelt kérdés
nem tudom napjainkban hogy áll ez, olvastam egy "white trash" rétegről akik lakókocsikban élnek egyszerűbb életvitelt de nemtudom hogy ez aktuális-e még illetve mi az ottani megfelelője azoknak akik itt pl. közmunkán vannak vagy esetleg a társadalmilag alsóbb szinteken gyári munkásként ha jól tudom munkásproliknak hívták őket a régi rendszerben
2017. jan. 7. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen.

Vannak konténerházak amik kb 40 ezret érnek, tipikusan szegényeknek jó ez. Ha semmi szakmád nincs akkor is kapsz munkát takarítóként, mekibe, vagy mosogatsz valahol.


Segély nincs.

2017. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!