Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van a Momentum szerveződésnek...

Van a Momentum szerveződésnek honlapja?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 13:28
 1/4 anonim válasza:
ennyire nehezedre esik beguglizni?
2017. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy nincs weblapjuk, csak fb oldaluk, ott találod meg őket.

Az olimpia szervezésének visszavonását támogató oldaluk nolimpia.com domainen érhető el.

2017. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát elég gáz, hogy párt akarnak lenni, de nincs még honlapjuk se, és nem tudom megnézni azon kívül, hogy Orbán takarodj és nolimpia mi a véleményük másról, és mi a programjuk, ötletük, stb.
2017. jan. 22. 15:17
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ezek ilyen okostelefonos generáció, de azért, mert valaki faiatal még nem kötelező, hogy Facebookozzon, én sem teszem, és nagyon utálom, ha valaki facebook oldalt csinál egy honlap helyett, pl. manapság az éttermek, de sokszor még önkormányzatok is, ami azt mutatja, hogy egyrészt nem akarják elérni csak a nagyon fiatalokat és/vagy nem fektetnek energiát ilyen hülyeségbe, nem tartják fontosnak, sokkal egyszerűbb egy Fészbook oldal
2017. jan. 22. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!