Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatom meg a helyem...

Hol találhatom meg a helyem ahol boldog és sikeres lehetek?

Figyelt kérdés
Egyszer éreztem azt hogy boldog vagyok egy mlm csapatban de nem igazán volt sikerünk gondolom az volt a boldogságom titka hogy közös célunk volt és hasonló érdeklődési körünk. Velük már nem leszünk újra egy csapat mert nem próbálnának bármi mást csinálni az már nem lenne ugyan olyan de akkor mégis hol találjak újra egy olyan csoportot akikkel boldog vagyok és sikereket is érhetünk el? Szivesen foglalkoznék asztalos munkákkal vagy virágokkal kreatív tárgyakkal festés rajzolásal de nem találok olyat aki belevágna velem ilyenbe hogy a nulláról építsünk fel egy céget. 21/F
2017. febr. 12. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam megtalálni álmaim társaságát ha nem is keresem hanem épp ellenkezőleg, kiiktatom életemből a nem megfelelő emberek társaságát ami csak zavaró tényező lenne. Például a szomszédmentes szülői ház gazdaságában voltam boldog mikor kizárólag abban tevékenykedtem és munkahelyem sem volt. Ekkor olyan emberekre akadtam akik pozitívnak számítottak életemben.

Később városon lakva sem kerestem csoportokat vagy mások társaságát, hanem önállóan dolgoztam odahaza, egészen pontosan saját fejlesztésű elektronikai terméket gyártottam. És ekkor is azt figyeltem meg hogy ha nem volt szükségem mások társaságára akkor kizárólag a számomra nagyon pozitív emberekkel tartottam kapcsolatot azok közül akiket megismertem.

Van is egy mondás, bár nem idehaza ismerik, hogy sose dolgozz szükségből. Mert akkor nem válogathatsz a kollégákban, üzlettársakban, munkahelyekben, sőt szinte semmiben. Ebben tényleg nagy igazság van. De ha önálló tevékenységet hozol létre ami nem követeli meg mások társaságát, nem függ másoktól, akkor válogathatsz és azt veszed észre hogy nagyon jó társaság vesz körül akiket mégis választottál.

Említetted az asztalos és virágokkal foglalkozó kreatív munkát. Ismerek otthon dolgozó asztalost, ahogy koszorúkészítéssel és virág árusítással foglalkozót is. Mindegyik úgy alakította életét hogy teljesen magányosan is életképes legyen a vállalkozása. Persze egyáltalán nem magányosak, sőt. Csak ők választják meg embertársaikat és nem a kényszer.

2017. febr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy háremen. Jelentkezz eunuknak.
2017. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első, nagyon köszönöm a válaszodat és igazad van kényszerből nem jó dolgozni mert olyanokkal is kell néha dolgozni akit ki nem állhat az ember. Hasznos volt a válaszod a jövőben vissza, vissza fogok gondolni rá és e szerint építem majd az életem a továbbiakban. ☺
2017. febr. 12. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!