Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki a ma élő legnagyobb magyar?

Ki a ma élő legnagyobb magyar?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit befolyásolni, azért nem írom, hogy én kire gondolok.

#magyar #magyarság #ma élő híres ember
2017. febr. 13. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Ėn.😂
2017. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Meszaros Lorinc :D
2017. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Orbán Viktor.
2017. febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdeztem, és nem a politika rovatban.


Olyanokra gondoltam, mint mondjuk amig Kodály élt, ő volt.

2017. febr. 14. 00:31
 5/22 anonim ***** válasza:
2017. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Hmm hat minden relativ, en mondjuk Hosszu Katinkat mondanam az egyik legnagyobb magyarnak..Nagyra becsulom a munkajat ,kitartasat,es a hazaszeretetet annak ellenere ,hogy probaltak bemocskolni es igy is hazai szinekben indul... 2. hozzaszolo vagyok..
2017. febr. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

01.32.

De miért nem írod, hogy közülük ki?


Koltai Lajos, Pál Feri atya, Csányi Vilmos, Laár András, Csíkszentmihályi Mihály, Rubik Ernő, Földes Hobó László, Feldmár András, Bereményi Géza vagy Pintér Béla?

2017. febr. 14. 05:00
 8/22 A kérdező kommentje:

De hát külön írtam példaként Kodályt.


Nem egyszerűen magyar nemzetiségű nagy teljesítményt nyújtó emberre gondoltam, hanem olyanra, akinek a magyarsága a legmeghatározóbb jellemzője, meghatározója.

Aki sehol máshol nem csinálhatta volna azt, amit csinált; nem is tudom, hogyan magyarázzam érthetőbben.

2017. febr. 14. 05:10
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos már meghalt, de nem olyan rég, szóval így talán leírhatom, hogy Göncz Árpád. Hosszú Katinka szerintem is a listán van. Kertész Imre, Andy Vajna, Charles Simonyi, Egerszegi Krisztina, Kóbor János, Nemes Jeles László van még a listámon 😊
2017. febr. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hú sorry az utolsó kommentedet nem olvastam. Ez alapján Kásás Tamást mondanám, angolként, amerikaiként biztos nem lett volna vízilabda olimpiai bajnok.
2017. febr. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!