Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történne ha megszűnne a...

Mi történne ha megszűnne a Facebook?

Figyelt kérdés

Szerintem a felhasználók egy része tuti összeomlana vagy öngyilkos lenne... Ismerek olyat aki MINDEN NAP kiírja ha megy wc-re, és ehhez hasonlók.


Azért ezotéria mert mást nem találtam ahova jól jönne a kérdés.



2017. febr. 22. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

A facebook népszerűsége hanyatlani fog. Most van a csúcson és innen már nem tud feljebb lépni. A cukkenberg már készül a facebook utáni korszakra. Ezért vásárol tech cégeket mert régebben nem állt több lábon mint a gúgöl (a frutyúbnak is vége lesz egyszer de a gúgölnek ez csak egy kisebb veszteség lesz).

Ez nem hirtelen fog bekövetkezni ezért biztosan nem fognak összeomlani a függők.

Ezekbe a visszaesésekbe vagy megszűnésekbe azok fognak belerokkanni akik üzleti szempontból függenek az olyan cégektől mint a facebook vagy a youtube. Több ezer youtuber és facebook celeb mehet majd állást keresni.

A számítástechnika vagy az emberek kategóriába is beleillik a kérdés.

2017. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
27%
VILÁGVÉGE
2017. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Én örülnék neki. Kíváncsi vagyok, mi lenne.
2017. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem még az sincsen. Ha megszűnne a facebook bizonyára a twitterre költöznének. Lenne pár síránkozó ember, de nem dőlne össze a világ. Amúgy meg csinálnának egy új közösségi oldalt a pénzes zsákok.
2017. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Megugrana pl.: az Ello népszerűsége.

2017. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szellemek és agyatlan zombik árasztanák el az egész virtuális világot.
2017. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
50%
"Újjászületne a' világ !"
2017. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
mi az a facebook?
2017. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy meg már milyen genyóság, hogy a póker is facebookot kér és köztük az online játékok is ráálltak erre a csírabookra. Nem úgy, mint anno amikor még a wap/web fórumok voltak a menők és emailezés volt jövő technológiája. Ó azok a régi szép idők amikor még emailben küldték a vírusokat most pedig megnyitsz egy platformot és megy is a vírus. Basszus milyen köcsögség!
2017. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jönne helyette más, ez 100 %. :D Amúgy ha a messenger megmaradna, akkor nem lenne olyan gáz.
2017. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!