Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le az emberiség...

Hogyan győzzem le az emberiség egyik legősibb ösztönét?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok hogy ne vágyjak párra,társra szerelemre és mindenre ami ezzel jár.


Amióta az eszemet tudom elkerülnek a lányok,undorodnak, lenéznek, elfordulnak ha rájuk nézek de ezt már rég megszoktam nem is ezzel van a probléma. Nem vagyok ronda,mégsem volt barátnőm soha az életben,mert egyszerűen lever attól a víz hogy nekem most valakiért felelőséget kell vállalnom,esetleg osztoznom kell a sorsában mikor a sajátommal is alig bírok. Mióta az eszemet tudom megpróbáltam úgy élni mint egy gép,érzelem mentesen megoldani mindent.Kíválóan működött a dolog,jól éreztem magam a bőrömben egészen mostanáig. Sajnos olyan dolognak voltam a szemtanúja,amit az emberek csak őnzetlen,őszinte szeretetnek hívhatnak. Ez sajnos megmozgatott bennem valamit,mert azóta a hosszú evek elfolytott érzelmei elkezdtek kitörni belőlem. Hirtelen elkezdett érdekelni a párkeresés,családalapítás..stb . De én ezt nem akarom. Hogy győzzem le ezeket az érzéseket? Olyan akarok lenni mint régen mikor minden simán ment,semmi nem kavart be. Most folyamatos belső harcaim vannak logika vs érzelem. Ha az érzelem nyer vége, a precíz kis életemnek. Mit csináljak hogy ez ne történjen meg?

Hipnózis,fekete mágia,agykontroll..stb Melyik tudna nekem segíteni mert a mostani állapot elég fájdalmas?



2017. febr. 23. 19:32
 1/5 anonim válasza:
33%
Ezt nem kellett volna, bocsánat. Mással kell trollkodnom.
2017. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Rövid távon alkohol vagy/és tiltott szerek. Hosszu távon kasztrálás.
2017. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sohasem fogod legyőzni. Az emberi lét egyik alapvető mozgatórugója az önzetlen, feltétel nélküli szeretet megélése.


Mindenkinek nehéz olykor a saját sorsa, de egy szerető társ segíthet, és fordítva. Ez az őszinte kapcsolat lényege.

2017. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

"Hipnózis,fekete mágia,agykontroll..stb"

Nem ebben kell gondolkodni. Valami jó kis megterhelő munka, lehetőleg időigényes bejárással, nem túl magas fizetéssel: kész főnyeremény. Hullafáradt leszel minden nap végére, másnap alig bírsz magadhoz térni, nincs energiád ilyenekre. És mivel nem vagy agyonfizetve, ezért pénzed sincs ilyen költséges hobbira.

2017. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lobotómiát.
2017. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!