Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyes kultúrákban/országokban...

Egyes kultúrákban/országokban hogyan fogadják el ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

A homoszexualitást?

Ha valaki testi fogyatékossággal születik?


2010. máj. 9. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyes milyen kultúrákban?
2010. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt várod, hogy felsoroljuk az összes kultúra reakcióit erre, amikor még egy kultúrán belül is megoszlanak a vélemények?
2010. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha rosszul kérdeztem!

Nem annyira fontos nagyon részletesen leírni, hanem csak nagy vonalakban.

2010. máj. 9. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Testi fogyatekossagot illetoen szerintem a nyugati vilagban egyre inkabb az a tendencia figyelheto meg, hogy az emberek toleransabbak lesznek. 50 eve meg nyomoreknak, hulladeknak titulaltak az ilyen embereket foleg Magyarorszagon. Ma mar mas a helyzet, sokkal toleransabbak es megertobbek az emberek. Persze nem mindenki, de nagyon sokan. Szerintem a testi fogyatekosokat egyre inkabb elfogadjak. Ezt mutatja az is, hogy a kozintezmenyeket probaljak ugy kialakitani, hogy ok is tudjak ugyanugy hasznalni es ne erje oket megkulonboztetes. En nem eltem soha keleten, igy nem tudom 100%-ra, de biztos, hogy sok orszag van, ahol lenezik a testi fogyatekkal eloket sajnos. De mar javul a tendencia nyugaton legalabb. A melegeket illetoen...szerintem Europaban egyre elfogadottabb, keletebbre sokkal kevesbe, sot ma is vannak olyan helyek, ahol ezt nem lehet vallalni.
2010. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Igen, pl így leírva kértem :D

2010. máj. 10. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!