Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják egymást a...

Miért utálják egymást a Brony-k és a Furry-k?

Figyelt kérdés

Sokszor látom azt, hogy egymást utálják (persze vannak olyanok is akik nem) , miközben szerintem nagyon hasonló a két fandom.

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2017. márc. 3. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Én furry vagyok (sajnos fursuitom nincs) de nem utálom a bronykat.
2017. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, miért? Csak kíváncsiságból.
2017. márc. 3. 17:56
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit este van már nekem, félreolvastam, most már látom, hogy nem utálod őket. :D
2017. márc. 3. 17:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kik azok a Bronyk? Jól látom, hogy szelektáltan mylittlepony fanok?


Akkor ez lehet egy alapvető utáltsági dolog, mert a furry szubkultúra sokkal nagyobb volumenű és összetettebb, mint egy rajzfilm fan csoportja.

2017. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. márc. 3. 20:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálják egymást sőt meglehetősen jól kijönnek. Eleinte voltak nézeteltérések de mostmár brony artot is láthatsz alapvetően furry oldalon. (Lásd.: [link]

Valamint az évek során sok brony átment furrybe valamint van olya furry aki brony is.

2017. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A furryk némivel perverzebbek mint a bronyk, és ez okozhat néha feszültséget de én már 4 éve benne vagyok ebbe a szubkultúrás dologban először mint brony most pedig mint névtelen kategória. De amúgy álltalában jól megvannak együtt.
2017. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, azért voltam kíváncsi, mivel láttam pár helyen ilyen utálatot és van egy Brony osztálytársam, Ő nem tudja , hogy Furry vagyok, viszont szóba jöttek a Furryk és elég "hevesen" reagált rá, hogy csak a szexualitásról szól a fandom és stb. Mellesleg köszönöm az értelmes válaszokat!
2017. márc. 6. 15:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A furry azért picikét nagyobb dolog, mondhatni egy komplett vallás, míg a My little pony egy felkapott rajzfilm amin haverokkal lehet ökörködni, meg nagy partyarc téma, meg cuki meg vicces, de azon kívül semmi. Ennyi erővel lehetne akármelyik mese a téma és valószínű van más mesének is fandomja, csak ez picit felkapottabb lett.

Nagy szakadék van közöttük, megadja az utálat alapjait is. Bár szerintem annyira nem utálják egymást, elvégre békés mindkét oldal.

2017. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Vallás? 😹 Azért ne túlozzunk igaz van aki túlzásba viszi (lásd otherkins) de mivel én mind2 mrgtapasztaltam azt kell mondjam hogy kicsi a külömbség ezt az is mutatja hogy sok bronyból furry lesz az idő előlrehaladtàval.
2017. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!