Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kanadába kivándorlók! Nem...

Kanadába kivándorlók! Nem érzitek azt, hogy mindentől távol vagytok?

Figyelt kérdés

Kanada olyan kis elszigeteltnek tűnik innen Magyarországról.


Ha pl. az USA-ba vagy Európába akartok utazni, az mennyire nehéz/bonyolult?


Én személy szerint Vancouver-be, esetleg Toronto-ba vagy Montréal-ba költöznék, de még nem döntöttem véglegesen.



2017. márc. 4. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Kb. 110 km-re lakunk az USA határtól, bármikor át lehet menni, ha akar az ember. Mondjuk mi nem igazán akarunk. Magyarországra meg 1 nap alatt el lehet jutni. Míg európai országokban dolgoztam, akkor is egy évben egyszer mentem haza, mert úgy volt szabadságom. Inkább úgy látom, hogy az embereknek sokkal több lehetősége (pénze) van utazni. Az elmúlt 2 hónapban a munkatársaim közül szinte mindenki elutazott pár hétre Mexikóba, Kubába, Costa Rica-ra. A nyugdíjas ismerőseim egy része meg Floridában vagy Mexikóban tölti a telet. Az itteni fizetésekhez képest nem olyan drága a repülő.
2017. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És nem hiányzik Európa?


Nem akartok esetleg visszaköltözni?

2017. márc. 5. 22:33
 3/4 anonim válasza:
Edesanyam hianyzik , de parommal Torontoban elunk mar 5 honapja. nem mennenk vissza :)
2017. márc. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%

Csak a kulturélis igényektől mentes embereknek megfelelő az amerikai kontinens. Akiknek a beszélgetéseikben a forint a minden második szó, mert akkor egyszerű csak dollárra cserélni.


Akinek pont megfelel, hogy a négy fal között élnek, és mindenhová autóval mennek, mert a közösségi terek élhetővé tételére generációk óta nem áldoz senki.


Európába utazni ezer dollár, és fél nap. Bunkók mellett ülve.


Vancouver-Torontó gagyi, Montreálnak csak a francia része ér valamit, de az meg erősen dohányos.

2017. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!