Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért zaklat engem a RTL Klub...

Mért zaklat engem a RTL Klub meg az anyám is ezzel az X-faktorral?

Figyelt kérdés

Péntek este írt nekem egy csaj az RTL Klubtól, hogy a nevemet megtalálták a Magyar Művész Egyesület (vagy valami ilyesmi a neve) adatbázisában és a nevemen megakadt a szeme. Felkeltettem az érdeklődésüket és szeretné, ha mennék az X-faktorba. Megtalálta a nevem, hiszen évek óta énekelni tanulok, mellesleg a musical színpadon is van némi múltam.

Az anyám is ezzel zargat, hogy ne tegyem tönkre az életem és úgy is magántanuló vagyok, az időmbe belefér ez. Kapnék saját fodrászt, sminkest, stylistot stb... Azért mert nem én jelentkezem, hanem az RTL keresett meg engem.


De nekem nincs szükségem arra, hogy ekkora felelősséget vállaljak. Így is épp elég bajom van, sok minden miatt kell stresszeljek és idegeskedjek. Nincs szükségem arra, hogy a sok rosszakaróm meg azok az emberek, akiket ismerek és utálnak engem, a tévében lássanak és rajtam röhögjön mindenki. Elég sokan féltékenyek rám a sikereim miatt és ebből adódóan sokan nem kedvelnek engem. A csajszival, aki az RTL-től keresett meg engem, tegnap este beszéltem. Nagyon kedves, jó barát. Megírtam neki az indokaimat, ami miatt nem vállalom, azt mondta, hogy este mindenképpen beszéljünk telefonon. Biztos győzködni akar. Meg egyébként is gyűlölöm az X-faktort, soha nem nézem. Elmegy oda boldog-boldogtalan, mindenféle énekelni nem tudó ember. Én meg, aki tudok énekelni, meg játszom hangszeren, az ilyeneket, akik tehetségesek, kiröhög a zsűri. Erre nekem nincs semmi szükségem.


Kérlek adjatok tanácsot. A kedves és hasznos válaszokat előre is köszönöm. :)


17/fiú



2017. márc. 5. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert kell ezt tulbonyolitani? Megmondod, hogy koszonod, de nem akarod, elkoszonsz, es leteszed a telefont. Anyukadnak meg megmondod, hogy ha annyira akarja, menjen o x-faktorba.
2017. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. De a csajszival tök jóba lettünk és nem akarok vele összeveszni. Még este fel akar hívni engem, munka után, hogy beszéljen velem. Fogalmam sincs, hogy mit akar mondani. Azt mondta, hogy ,,menjek el sétálni és nyugodjak meg. este meg beszélünk". Na szóval most én vagyok anyám szemében is a szar-szemét, mert nem akarok elmenni abba a műsorba énekelni, amit egyébként is gyűlölök még nézni is, nem hogy benne lenni a tévében. Majd lesz ami lesz. :( Unom már, hogy mindenki azzal van elfoglalva a családomban, hogy keressem a szereplési lehetőséget. Mintha nem lenne nekem elég a rengeteg ének és zongora, meg a táncóra. Mindig megmondják, hogy mit vállaljak el. Pedig 17 éves vagyok és ilyen korban azt gondolom, hogy eldönthetem, hogy mit akarok és mit nem.
2017. márc. 5. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:

'De a csajszival tök jóba lettünk és nem akarok vele összeveszni.'


Ez uzlet, nem baratsag. Ne keverd a kettot.

2017. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. :)
2017. márc. 5. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm pont így járt! Egy másik tehetségkutató meghívta, ő el is ment, két előválogatón is volt, összevissza dicsérték, aztán a pestin hülyét csináltak belőle,seperc alatt leintették, és bevágták a válogatásról készült előzetesbe. Ő tudta, hogy a műsora nem nagyközönség elé való, csak falunapokon szokott fellépni, és sose jelentkezett volna, ha nem beszélik rá.

Persze azt nem tudom, hogy te hogy énekelsz. Ha vagy olyan jó, mint akik be szoktak kerülni az élőshowba, akkor menj el.

2017. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát azért már évek óta tanulok énekelni, de nem megyek el. Ezt már eldöntöttem.
2017. márc. 6. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!