Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön élő magyarként...

Külföldön élő magyarként pszichológus?

Figyelt kérdés

Keressen az ember helyit, vagy inkább egy magyarral beszéljen Skype-on?

Jól megy a nyelv, csak nem tudom, tud-e olyan nyugodt, elfogadó légkört biztosítani, mint amilyet pszichológusként kellene.



2017. márc. 11. 23:23
 1/3 anonim válasza:
100%
Egy próbát biztosan megér. Ha tényleg jól beszélsz, és nem azzal kell foglalkoznod, hogy hú most azt hogy is mondjam, akkor nem lehet gond. Én biztosan rápróbálnék, már csak kíváncsiságból is. Ha nem jön be, még mindig ott van a magyar lehetősége.
2017. márc. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Nyugi.

Kulfoldon - ahogy az egeszsegugyi ellatas altalaban - magasabb szinvonalu, etikusabb, es meg halapenzt sem kell fizetned. Kulfoldon nem fordulhat elo, hogy az orvosi rendelo asszisztense vagy a takarito neni elmondja anyadnak, hogy miert mentel oda. (ne szornyulkodj, megtortent)

Egyedul a nyelv lehet gond, ha nem tudod olyan arnyaltan kifejezni magad, mint az anyanyelveden.

Nem tudom, hogy egy Skype beszelgetes mennyire elfogado legkoru - plusz, nem tudod, rajta kivul ki van meg a szobaban, nem rogziti-e a felvetelt, es meg lehet sorolni.

A skype-on en is pszichologus vagyok, sot, ha akarod, nogyogyasz is. Ezen kivul penzugyi tanacsado, sot, ird meg, hogy mire van szukseged, es en az leszek. Meg a diplomamat is megmutatom majd a skypon keresztul...

Erted, hogy mire szeretnem felhivni a figyelmedet?

2017. márc. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Teljesen megértelek.

Köszönöm a tippet! :)

2017. márc. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!