Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Interpals hogyan működik?

Interpals hogyan működik?

Figyelt kérdés

Konkrét kérdésem, hogy be tudom állítani, hogy nekem ki írhat, illetve azt hogy ne tudjanak írni, ne lássanak vagy valami hasonlót? :)

Illetve törölni tudom a fiókot?


Csak 1-2 embert szeretnék levelzőtársnak, egy bizonyos országból amit megszeretnék ismerni a ténylegesen ottélők szemszögéből, és csak velem nagyjából megegyező korú lehetőleg szintén lány személyeket keresnék.


Aki fent van az oldalon írna pár sort hogy milyen? :)



2017. márc. 16. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel részben lesz is gond, részben nem.

Magát a szűréseket be tudod állítani, hogy hány évestől hány évesig és milyen neműekkel akarsz beszélni, valamint, hogy melyik országból. A gond inkább az lesz, hogy el kell érned, hogy te is megfelelj nekik. Azonban ha nagyon leszűkíted, hogy kikkel akarsz beszélni, akkor még azok sem fognak rádírni/válaszolni, akik beleesnek a keretbe, mert azt látják, hogy túlságosan szűk látókörű vagy (még ha nem is, de attól még ez jön le belőle).

Egyszerűbb, ha inkább nyitva hagyod a profilt, maximum a kort állítod be, de azt is kicsit szélesebbre, mint a tényleges, (22-25 közöttiekkel beszélnél, akkor adj meg 20-27 értékeket) és szimplán a bemutatkozásba írd bele, hogy melyik országból szeretnél veled egykorú lányokkal beszélgetni. Fog olyan is írni, aki nem fér bele a megadott keretekbe, de azt egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni. Illetve te írogass olyanokra akik megfelelőek. Ha már te szeretnéd megismerni az adott országot, akkor te kezdeményezz és kérdezz!

2017. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!