Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretitek a One Piece...

Miért szeretitek a One Piece animét?

Figyelt kérdés

2017. márc. 17. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szeretem, pedig általában bejön a shounen fight, de ez egyszerűen.. valamiért nem tud lekötni. Többször is megpróbálkoztam vele, sőt volt amikor ráerőszakoltam magam, akkor a 50 valahanyadik részig jutottam el.

Nem hiányzik, ugyanúgy vagyok a Fairy Taillel is, pedig én örülnék a legjoban ha két ilyen méltán híres shounent tudnék olvasni/nézni, ekkora már meglévő történettel. :D

2017. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Számomra csak magával ragadó és a részek olyan gyorsan véget érnek mintha 10 perces lenne, és csak arra vágyok hogy a kövi részt nézhessem (még csak 100- rész körül járok)
2017. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én nem akartam megnézni, taszìtott a stìlusa és ez a kalózosdi sem volt szimpatikus nekem. DE! Elkezdtem megnézi és a magával ragadott a történet, a karaktereket imádom, a zenék illenek hozzá. Ugy a 200. rész körül kezdtem megszeretni. Negativum persze az, hogy vannak részek amiket nagyon elhúztak, az animáció sem tökéletes. A mangát olvasom most, ami jóval előrébb van mint az anime.

Szerintem érdemes megnézni a One piece-t, ha van rá időd, mert elég hosszú ugye. De pont ezért van időd megismerni a világot, a karaktereket, meg mindent.

A rövid 12 részes animékkel pont az a bajom, hogy túl rövid ahhoz, hogy igazán bele tudjam élni magam.

...Na meg azért is szeretem a One piece-t, mert nagyon sok shippelni való karakter van benne XD

2017. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az elejét azért szerettem (első 400 rész kb), mert vicces, izgalmas érdekes. Mostanában azért nem szeretem, mert nem ilyen.
2017. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!