Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A koreaiak hogyan viszonyulnak...

A koreaiak hogyan viszonyulnak azokhoz az európaiakhoz, akik hasonlítanak az ázsiaiakra?

Figyelt kérdés
Igazából nem csak a koreaiak, hanem úgy a délkelet-ázsiai népek.

2017. márc. 17. 21:22
 1/3 anonim válasza:
62%

Gondolom úgy mint minden más egyéb ilyen esetben, a vélemények megoszlanak. Nem vagyok ázsiai, nem is akarok az ő nevükben beszélni, de szerintem van aki úgy van vele hogy nevetségesnek tartja és szánalomra méltónak, hogy egy másik kultúrát akarsz magadra erőltetni mind e mellett mindenféle genetikát megerőszakolva (arcvonások utánzására gondolok). Másfelől meg lehet hogy úgy állnak hozzá, hogy tök jó hogy van akinek ez ennyire tetszik, és lehet büszkeséggel tölti el őket az, hogy valamit biztos jól csinálnak ha így utánozzák őket..

De mondom, nem vagyok ázsiai, csak tippelek :D

2017. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hogyha nem utánzom őket, hanem alapból olyan az arcom? (Nagypapámtól örököltem.)
2017. márc. 17. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Liu Shaolin Sándor (tudod, a korcsolyázó) akin egész jól látszik, hogy apukája kínai, volt pár hete a TV-ben és ő azt mondta, hogy pl. Kínában csodálkoztak a versenyen, hogy ő európaiként hogyan tudott ilyen jól megtanulni kínaiul.

Mi, "európai" szemmel nagyon látjuk rajta is pl az ázsiai gyökereit, de a helybéliek nem vették észre rajta azt, hogy félvér.


Ők, akik "ázsiai jellegű" arcokat látnak maguk körül egész életükben, sokkal érzékenyebbek az európai vonásokra.

Tehát, ha a hasonlóságod kimerül annyiban , hogy csak pl van egy kissé magas járomcsontod és egy mongolredőd, valószínűleg nem fognak honfitársnak nézni.

2017. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!