Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találom meg azt a bejegyzé...

Hol találom meg azt a bejegyzést ami akkor jelenik meg ha ismerős leszek valakivel?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul, hogy megjelölök valakit aki amikor visszajelöl létrejöb egy bejegyzés (x és y mostantól ismerősök a facebookon) amihez hozzászolnak a barátaim de én ezt nem látom s nem kapom sehol sem. Hol találhatnám meg ezt a bejegyzést?

2017. márc. 28. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A profilodnál a tevékenységnaplóban ott van minden.
2017. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már néztem, megjeleníti, hogy ismerősök lettünk s ennyi. A kommenteket nem mutassa.
2017. márc. 28. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mutassa?
2017. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem. Most, hogy átszabtam az idővonalam megjelenítette egyetlen egyszer de azóta nem láttam s értesítést sem küld pedig be van kapcsolva.
2017. márc. 29. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Soros György keze lehet ebben is, de kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben.
2017. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!