Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg hihetetlen, hogy egy...

Tényleg hihetetlen, hogy egy fiatal pipázik?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan merre kezdjem.

24 éves vagyok, anno még papámat láttam pipázni. Mikor kicsit idősebb lettem, volt, hogy én is elkértem, kipróbáltam milyen. Majd később meg is örököltem a pipáját.

Azóta havi pár alkalommal használom. Van, hogy házibuliban, születésnapi bulin, és hasonló helyeken is használom. Tudom, nem egy megszokott dolog a mai világban, de tényleg ekkora csoda, ha egy fiatalnál pipa van? Cigarettát nem szívok, csak néha a pipa. Viszont legtöbb esetben jönnek oda hozzám, hogy miért ezt szívom, miért pipázok. Néha kicsit kínosnak is érzem. Nem " divatból " teszem, hanem mert számomra ez egyfajta kellemes kikapcsolódás, illetve amilyen ritkán szívom, úgy vagyok vele, hogy belefér, és papámra is mindig emlékezem közben.


Volt olyan aki szinte szó szerint megkérdezte, hogy mit szívok... azt se mondanám, hogy sokkal fiatalabb volt mint én, mert két évvel volt fiatalabb.


Kinek mi a véleménye erről? Mára a pipázás tényleg " kőkorszaki " dolog lett, vagy csak felénk ilyen ismeretlen?


( A dohányzás rossz, stb kommenteket kérem hanyagoljuk. )



2017. ápr. 5. 02:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan, furcsa, nem szokványos a mai világban, ezért a sok csodálkozó tekintet. Apám 32 éves volt és pipázott, szerintem már sokkal előbb rákapott, de nekem úgy kb innen vannak még csak emlékeim róla, akkor voltam ugyanis 4 éves.
2017. ápr. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szokványos, mostanában még az idősek kezében is ritkán látni pipát, valahogy az arisztokráciával együtt kikopott. Nekem nem furcsa, volt olyan osztálytársam, aki időnként pipázott, bár ő amúgy is dohányzott.
2017. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!