Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítélik el sokan az...

Miért ítélik el sokan az arabokat, törököket? Én Bécsben élek és közöttük is van ilyen is, olyan is, mint a magyarok között.

Figyelt kérdés
Engem érdekel a kultúrájuk, de ha apámnak hazavinnék bemutatni pl. egy iráni srácot, hát nem tudom mit csinálna. Mikor szóba hozom már akkor ellenkezik. Sajnos a média is közrejátszik benne tudom.
2017. ápr. 9. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
7%
Török étteremben soha nem gondoltam, hogy elvágják a torkom.
2017. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

A média meg a félelemkeltés mindenképpen, de ezen kívül amúgy a legtöbb esetben semmi realitás nincs benne. A legtöbb ilyen ember nem ismer személyesen arabokat vagy törököket, max azt látja, vagy hallja, hogy a németországi törökök így, a svéd kurdok úgy, az angol pakisztániak amúgy stb.


Nekem a baráti társaságom fele arab, soha semmi gáz nem volt velük. Nyilván mindenhol vannak ilyenek meg olyanok is, de hiába követik el USÁ-ban a iskolai lövöldözések döntő hányadát fiatal fehér férfiak, senki nem nézi terroristának a fehér férfiakat, mert ők a média szerint inkább "magányos, magának való fiatalok", véletlenül se tömeggyilkosok meg terroristák... :D

2017. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!