Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gondolkoztam rajta, hogy...

Gondolkoztam rajta, hogy szeretnék elkezdeni videózni, kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, gondolkozom egy ideje azon, hogy elkezdek videózni. A kérdéseim, hogy telefonnal elkezdhetem? Úgy gondolom, még nem érdemes vennem egy kamerát direkt erre a célra, mert nem tudom, meddig szeretném ezt csinálni, és egyáltalán néznék e a videóimat többen (Huawei P9 Lite a telefon). A másik kérdésem, hogy mivel vághatnám a videókat? Telefonon ez megoldható, vagy csakis gépen tudom igényesen megvágni a videóimat?

Mellesleg, inkább blog-szépségápolás videókat csinálnék, vagy haul videókat. Tudom, hogy sok vieós van ebben a kategóriában, de engem ez érdekel. :)

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. ápr. 10. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy téged ez érdekel, de közönség nélkül eléggé öncélú a dolog. Nem kellene minden trendi hülyeséget erőltetni.
2017. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem. Nem "trendi hülyeségeket" szeretnék csinálni, mivel vannak saját, egyedi ötleteim is, csak ez lenne a csatornám fő témája. Az, hogy nézőközönség lenne e, az már más tészta.
2017. ápr. 10. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves 1!Szerintem jó ha van valakinek hobbija miért ne lehetne ez? Jobb mintha k*rvulna valahol.


Kérdező: Szerintem kezdetben bőven elég a telefon. Megvágni gépen sokkal célszerűbb, effekt hang is módosítható ami praktikusabb. Pl Sony Vegas egy könnyen kezelhető progi de olvass körbe a fórumokon és próbálj ki több mindent aztán meglátod mi jön be. Alapjába kb a fórumokon minden téma ki van már vesézve ott találsz jó tippket.

2017. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Két éve van egy beauty csatornám a youtube-on, 25 vagyok, külföldön élek, mostanra lett kb. 10 ezer feliratkozóm, nem pénzért csinálom, viszont rengeteget ölök bele anyagilag. Te 15 évesen nem tudsz hiteles szépségápolási tanácsokat adni, nincs tapasztalatod, maximum a saját korosztályod fogja nézni. Egy 15 éves hogyan ápolja a szépségét? Sampin, balzsam, kis spirál, korrektor, esetleg egy light hidratáló. Ez nem izgalmas. Nem kellenek pakolások még, bőrradír, szemránckrém, éjszakai krém, műköröm, géllak,stb. Fiatal vagy ezekhez és nevetséges lenne. A termékbemutatós, haul videók az elején érdekesek lesznek, azt szeretik a nézők, de amikor a huszadik essence rúzsodat mutatod meg, mert csak drogériás temékekre van pénzed 15 évesen, akkor már unalmas lesz. Ha sminkelni is akarsz, akkor olyan kamera kell, amivel nagyon jól tudsz közelíteni, hogy lássák is mit csinálsz, az ecsetek, eszközök is belekerülnek egy csomó pénzbe... Sorolhatnám. Én havonta kb. 60 ezer forintnak megfelelő eurót elköltök ilyen termékekre, hogy újat tudjak mutatni. Tehát itt nem a vágóprogram lesz a legfontosabb, hanem hogy pénzbe kerül.

Én várnék még 3-4 évet a helyedben, és nem lehúzni akarlak, de van tapasztalatom, ezért írtam.

2017. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Molyember ***** válasza:
Az előzőnek annyiban igaza van, hogy pénzed nem lesz úgy, mint egy dolgozó embernek, de várnod semmiképpen sem éri meg, mert tapasztalatot csak gyakorlással szerzel. Meg kell tanulnod kezelni a kamerát, a fényeket, a vágást, meg tanulnod kamera előtt is beszélni, mert ezek ritkán jönnek maguktól. És ha nem lesz sok néződ, akkor mi van? Tanulsz a hibákból, és idővel jobb leszel. Csináld.
2017. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, tényleg nagy segítség volt ez nekem.:)
2017. ápr. 11. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!