Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez az őrület a májusban...

Mi ez az őrület a májusban születettekkel? (Princess are bore in may. )

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam jobb témakört neki :$

Szóval a Facebookon elég régóta látom az olyasfajta hirdetéseket, hogy ilyesmi feliratú pólókat tartlmaznak:

(Real) Princess are bore in may


Gondoltam biztos van april, vagy december-es is, de olyannal nem találkoztam. Lehet előrébb gondolkoztak volna a marketingesek, hogy: "Ha valaki meglátja ezt már megrendeli februárban magának vagy barátnőjének születésnapjára." Bár ez nem igazán jellemző rájuk.


Ma is találkoztam már egy magyar felirattal is:

"Minden embert egyenlőnek teremtettek de a legjobbak májusban születtek."


De mire fel az a május szülöttei rajongás?

Van valami indítványa, ami valahol a jó öreg Új világban gyökeredzik? Esetleg valami újfajta felfogás, ami miatt így kitüntetik ezt a hónapot, ami egyébként szerintem nem valami nagy durranás.

Csak mert szerintem sértő a többi hónap születésnaposaira, annak ellenére, hogy számomra kicsit hízelgő, hiszen ebben a hónapban születtem.



2017. máj. 10. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van: te májusban születtél?
2017. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam kérdezni amit az első.

Én múlthavi vagyok, kitalálhatod melyik hónapot látom folyton.

2017. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:

olyan tuti van, hogy queens are born in september, mert olyat akartam magamnak :D


amúgy gondolom valami sztár elindította, és rákapott mindenki. A szeptemberest először beyoncén láttam, aztán hetekig mindenhol máshol.

2017. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hála a rossz netkapcsolatnak törlődött a válaszom. 2. vagyok látom írtad, hogy májusi vagy, ez a megoldás a kérdésedre. A face látja az adataidat sőt a kereséseidet is. A hirdetéseken sem véletlenül jelennek meg bögrék, cipők, bikinik stb ha kicsit korábban azt kerestél.
2017. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Kitalálod miért kérdeztem, hogy májusi vagy-e, vagy meséljek a facebook üzletpolitikájáról és hogy miért jók a célzott hirdetések? :D Miért jobb pl. Facebookon hirdetni, mint tv-ben, újságban vagy plakáton?

2017. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jajj köszönöm szépen a válaszaitokat :D

Legszívesebben letagadnám ezt a kérdést, pont erre nem gondoltam :D Milyen kis egoista módon elhittem, hogy a májusban születetteknek kék a vérük :'D

2017. máj. 11. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!