Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kik döntik el a Gyakorikerdese...

Kik döntik el a Gyakorikerdesek oldalán, hogy melyik válasz tűnik 100%-osan hasznosnak?

Figyelt kérdés
Mennyire tárgyilagos (objektív) ez a megállapítás?
2017. máj. 21. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akik olvassák a válaszokat, de ritkán objektívek.
2017. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
abszolút nem objektív. A többi válaszoló, olvasó és a kérdező dönti el. Nézz csak szét a gyerekvállalás kérdéskörben. Van egy kérdés, hogy ki milyen nevet adna a gyerekének. Leírja valaki(a kérdésre válaszol) mégis 0%-os a válasza, mert több embernek nem tetszik az adott név.
2017. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TR75 ***** válasza:
100%
Bárki jelölheti hasznosnak vagy haszontalannak az adott választ. A zöld és a piros kezek átlaga adja a százalékot.
2017. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a kék pedig a félig meddig hasznos
2017. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 90%-ában nem objektívek a válaszok megítélései.

De látod, nekem az előző válaszok tetszettek, úgyhogy rákattintottam a jobboldalon lévő zöld kezecskére.

És mivel láthatóan a többieknek is tetszett, megvan a 100%.

2017. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert nekem úgy tűnt, hogy le- vagy felpontozás nem áll összhangban azzal, hogy melyik kérdés tűnik 100%-osnak. Azt kezdtem gondolni. hogy azt mások kezelik. De ezek szerint tévedtem.
2017. máj. 21. 18:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan téma, amely szinte tabu, a szerkesztők nem is foglalkoznak vele.

Vannak olyan emberek, akik szinte csak azért járnak ide, hogy nyomkodják a piros kezeket, akár jó a válasz, akár nem.

Legjobban az ilyesmi a vallási, tudományos vagy nyelvi kérdéseknél látszik, mert ha egy kisgyerek megkérdezi pl. hogy mennyi 5x5, hiába kap rá nyolc olyan választ, hogy az 25, mindig akadnak trollok, akik lepontozzák.

A vallási kérdésekről jobb nem beszélni, mindenki csak a magáét fújja, a másként vélekedőket lepontozza.

Vagy ahogy előttem is írták, a nevek tetszik-nem tetszik pontozási rendszere teljesen szubjektív.

Szerintem ezeknél a témáknál nem is szabadna a pontozási lehetőséget megadni.

(5. válaszoló vagyok.)

2017. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor kerüld azokat a témákat, ahol sok a nő. Főleg a gyereknevelésest.
2017. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De mit tehetsz, ha úgyis megtalálnak? :))
2017. máj. 21. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Töröltetheted azt a hozzászólást, amelyik nagyon durván szabályellenes.
2017. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!