Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen Balatonfüreden élni?

Milyen Balatonfüreden élni?

Figyelt kérdés

Akik régóta ott laknak, illetve x ideje odaköltöztek, mennyire vagytok megelégedve az ottani életkörülményekkel? (Munkahely, szomszédok, barátok, emberi közösségek, plusz bármi, amit meg szeretnétek osztani velem)

Lehetséges hogy a közeljövőben oda fogok költözni egy Alföldi kis településről, leginkább emiatt kérdezem.


Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)


2017. máj. 22. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szamomra az egyik kedvenc város. 2 évet éltem ott és imádom. Mivel szezon város, ezért csak nyáron lehet munka terén válogatni. Ugye ilyenkor hemzsegnek az emberek. Ellenben télen olyan mint egy szellemváros. Munkát is jól meg kell fogni, ami természetesen éves állás legyen. Az albérletek nem olcsóak. Nekem az volt a jó, hogy társbérlő voltam. Az emberek modorára térve.. Nos változatosak, mint mindenhol. 😊 Látogass el Kriszti Büfeje nevezetű helyre. Nagyon aranyos és minden fincsi nála.😋 Sok sikert kívánok Neked! 😊
2017. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a szép részletes választ! :) És az ajánlást is, kipróbálom majd a helyet, ha ott leszek. :)
2017. máj. 23. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!