Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek népszerű ideológia...

Szerintetek népszerű ideológia lenne az hogy egyesítsük Európát és Afrikát?

Figyelt kérdés
Szerintem a szegénység ellen sokat segítene, hogy ha egyesülne a két kontinens. A vallást el kéne törölni és a fiatalokat a keveredésre kéne buzdítani. És létre jönne egy olyan földrajzi egység mint Brazília ahol sok a keverék. A vallás nem létezne. Maximum a béke lenne a vallás, és szeretetben élhetnénk. Mit gondoltok?
2017. jún. 5. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy borzasztó naiv vagy.

Afrikában rendkívül népszerű a vallás! Egyszerűen elképzelhetetlen ott az eltörlése!


Amúgy mitől lenne ez egység? Milyen szempontból lehetne egységesnek tartani az ilyen egyesített valamit?

És milyen előnyei lennének ennek? Amit írtál, az butaság, nem jönne el az egyesítéstől.

2017. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hülyeség az, amit írsz. Hogy érted azt, hogy egyesíteni a két kontinenst?? Felvenni őket az Európai Unióba, vagy mi? A vallást eltörölni? Ez hülyeség. A felvilágosodás korában kitaláltak olyat, hogy emberi jogok, amiben benne van a lelkiismereti szabadság, szabad vallásgyakorlathoz való jog is.
2017. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kalegri terv lényege az európai afrikai arab és ázsiai népek egybeolvasztása.Napjainkban ez zajlik amit te leírtál aminek háború lessz a vége.A vallást nem lehet eltörölni ez 100%.Én nem örülök neki nagyon nem.Magyarországon én azért élek viszonylag jobban mert az elődeim keményen dolgoztak és így van máshol is európában.Tehát ezért tudtam tanulni hogy jó munkám legyen és én is keményen dolgozok hogy gyarapodjak.Senki ne jöjjön ide aki csak a markát tarja mert nem az ő ősei tették le kemény munkával az európai kultúra és gazdaság alapjait.Én még nem vállalok gyereket mert nincs meg a kellő anyagi háttér még hozzá,engem így neveltek.Egy afrikai gondolkozása teljesen más teljesen mindeggy nekik milyen nyomorban él alap hogy sokasodik mert ez a természetes de nem tudja eltartani a gyermekeit,sok kisgyerek ezért hal meg.Mennyi idő és pénz kitanitatni egy olyan embert aki eddig max állatokat tartott?(persze jön olyan is aki már képzett de nagyon kevés)Menyi idő annak átálni ha nem képzett aki a nappal kel és azzal fekszik pl egy 3 műszakos gyári melóra?Hány generáció amíg a szociális háló tartja el?Az európai gazdaság beleroppan ebbe,vagy ha nem is akkor nagyban lelassítja a fejlődését.Nem akarlak megsérteni de ez egy álomvilágban talán működő képes lehet.
2017. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Mit szívtál? Én is kérek belőle.
2017. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Hogyne, ha jól tudom, épp a napokban küldik ki a vontató hajókat Észak-Afrika partjaihoz, hogy a Földközi tengeren át egyesítsék Európával!
2017. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És mi a túrót kezdenénk egymilliárd éhező, írástudatlan afrikaival? És főleg ez miért lenne jó Európának?

Egyébként meg nem vagyok meggyőződve arról, hogy olyan hú de milyen nagy szeretetben élnél, ha egy rakás éhes afrikai épp a tetőt zabálná le a fejed fölül.

2017. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nagyon NAGYON sok sebből vérzik, de ha még nem is szeretnék nyers, politikai érdekekről beszélni, vagy földrajzi adottságokról, vagy a demográfiai következményekről, akkor is tudni kell, hogy ez esetben, olyan problémákat kell megoldani, mint hogy az afrikai emberek olykor meghalnak olyan dolgoktól, mint az európai víz, tej, kaja, az európai ember meg kap 16 oltást, mégis meghal, ha kint megcsípi valami.


Azt hiszem, egyébként, hogy a gondot nem a vallás jelentené, szerintem, a két vallás nem radikalizálódna egymás mellett (persze, össze sem forrna, mert nincs egy deka közös pontjuk sem).

2017. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a Földi Egyesült Államokat kell létrehozni, mindenki számára azonos jogrendszerrel. Szabad vallásgyakorlással és teljes demokráciával.


Minden szempontból jobb és hatékonyabb lenne, szinte minden ma égető problémát megoldana, vagy könnyebbé tenné a megoldását.

2017. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!