Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan fejletlen technika...

Miért olyan fejletlen technikailag az USA és Kanada?

Figyelt kérdés
Bejártam az egyesült államokat és Kanadát,de nem értem miért vannak ida érte,; a közlekedés elavult, rosz utburkolatú autópályák alacsony sebességkirláttal; gyenge mobilinternet, (8-10mgbit/sec) és 6-8gb it vásárolhatsz havonta 50-60 dollárért, 4g internetet még kevesebbet és talán eléri a 35 mgbit/secundumot...Nincs fejlett gyorsvasúthálózat. A bevásárlóközpontokban és egyéb helyeken bunkó a személyzet a vendéggel, mintha nem érdekelné őket hogy én fizetek( fordítva ülnek a lovon)! Összegezve , a fizetéseket és a megélhetést nem számítva ,az életszínvonal alacsony ,de nem értem miért, elvileg nyugatra van ahol fejlettebb kellene legyen minden nem? Singapurban Malájziában, Hongkongban 90-100 mgbites a mobilinternet és új földalattik vannak ingyen wifivel és nagyon kedvesek az emberek a vendégekkel ázsiában!

2017. jún. 14. 07:48
 1/8 A kérdező kommentje:
...a helyesírási hibákat a huawei swyp billentyű okozza....
2017. jún. 14. 07:50
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Bunkó a személyzet? Szerintem te valahol máshol jártál, nem Amerikában.
2017. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Èn már nagyon régen jártam amerikában és akkor is a keleti parton voltam 1 évet.


Ami engem ledöbbentett, hogy iszonyat nagy volt már akkor a szegénység(habár a gazdagság is), és meglepett, hogy mennyi ember él az utcán...

Èn németországban élek, és évente 1x utazom a családomhoz Mo-ra, na gondolhatod, hogy engem mennyire meglep mindig a boltokban, hivatalokban az a mufurc nézés. NO-ban tényleg mindenhol kedvesek nagyrészt az eladok, hivatalnokok(van itt is kivétel, de nagyon kevés), Mo-n viszont mindenki olyan búval bélelt...

2017. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Azért, mert a pénz kell a (globális)birodalom kiépítésére és fenntartására. A nemzeti dolgokra nem nagyon marad.


Valamint a föld vagyonának 80% néhány ember kezében van, és nem nemzeti(közösségi) tulajdonban.

A bankok és a multi cégek ésszel alig fölfogható tőkével/vagyonnal rendelkeznek, akik zsebre rakták a politikusokat.

2017. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem egy Amerikai barátomat erről, ő volt az egyetlen aki ennyit válaszolt; azért ilyen rosz minden, mert a kormány a pénzt a fejlesztések helyett fegyverekre költi...tegnap este mondta...most már értem.
2017. jún. 14. 17:58
 6/8 A kérdező kommentje:
De az továbbra is relytély, hogy miért lassú az internet Kanadában, és miért olyan vontatott minden.
2017. jún. 14. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:

relytély



hát lehidalok

2017. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kanadában élek és semmi baj az internettel. A munkám nagy részét skype-on keresztül bonyolítom, órákat beszélek és semmi gondom vele. A boltokban kedvesek és segítőkészek a dolgozók, mindent visszacserélnek kérdés nélkül, ha problémád van, mindig megoldják. Ez igaz a különböző szolgáltatókra, bankokra, stb. is. A tömegközlekedés tényleg nem túl jó, de mindenki kocsival jár mindenhová.
2017. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!