Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez mekkora gáz? Hogyan lehet...

Ez mekkora gáz? Hogyan lehet ilyent megjelentetni? A metrón láttam a Rexona reklámját: kérjük testszagával ne zavarja utastársai nyugalmát!

Figyelt kérdés
Ha ez a csöveseknek szól, akik hetekig nem fürödnek meg, talán még elfogadható lenne, de nyilván nem nekik szól. Egy átlagembernek, aki munkába megy, vagy munkából jön, azon kívül, hogy sértő, nem is igaz, hogy ez elvárás lenne.

2017. jún. 25. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szetintem semmi sértő nincs benne. Tudod milyen szar érzés, amikor ígyis egymásnak préselődünk a metrón, és még érzem is a mellettem álló bűzét, na nem... ebben a reklámban szerintem semmi sértő nincs, tök jogos. Vagy csak nem magadra ismertél? Ha úgy érzed neked szól, akkor viszont tényleg nem ártana venni Rexonát.
2017. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A dezodor nem opcionális lenne mindenkinek, hanem kötelező!
2017. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kb. olyan, mintha az eszpumizánt azzal reklámoznák, hogy "kérjük fingadozásával ne zavarja utastársai nyugalmát!". xD
2017. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Úristen, hoyg lehet valaki ekkora tahó, hogy még meg is magyarázza?


Kérjük hülyeségével ne zavarja utastársai nyugalmát, menjen haza és ne jöjjön ki a házból.


Kérjük ronda arcával ne zavarja utastársai nyugalmát, menjen el plasztikai sebészetre.


Kérjük gyereksírással ne zavarja utastársai nyugalmát, tömje be a gyerek száját.

2017. jún. 25. 22:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire is leizzadok egy nap, bármennyire is szakad rólam a víz akkor sem leszek büdös... Rendszeresen használni kell valamiféle izzadásgátlót, dezodort, parfüm, stb.

Sokszor ránézésre teljesen normális ember és tiszta büdös, alig lehet meglenni mellette és nem hiszem el, hogy ne tudjon megvenni akár egy rexonát :D

Befingani pedig szintúgy undorító dolog.

És pont amit felsoroltál: ezzel más nyugalmát zavarja... konkrétan csoda ha megél mellette bármiféle élőlény... még talán jobban zavaró mintha hangosan zenét hallgatna, vagy mondaná a sok hülyeségét.

Az arc más téma... ne keverjük ide. Nem nézed, ha nem tetszik és max ennyi. És nem tehet róla az illető, viszont a szagáról igen (persze előfordulhat vmi kivételes eset, azokról beszélek akik rendszerességgel)


A gyereksírásnál is célszerű a gyereket valahogy, valamilyen módon megnyugtatni és nem bömbölni hagyni, akár buszon is, ahol a sofőrt is zavarhatja. Persze ettől függetlenül, ha nem hagyja abba bár zavaró... de hát ez van. Csak gyerek és lehet másképp nem tudja megoldani a szülő az utazást.


Nem tudom, hogy miért olyan luxus egy legyen mondjuk 500Ftos terméket megvenni úgy hogy ráadásul "munkába megy, munkából jön". Meg van akinél alkohollal is társul remek illata és nem hiszem, hogy az olcsóbb lett volna, vagy 1 napot ne bírt volna ki nélküle.


Szerintem az van, hogy magadra ismertél és sértőnek találtad, de pont neked szól a reklám :P Illetve a munkatársaidnak is jobb szerintem, attól mert valaki munkába megy nem kell igénytelenül tennie...

2017. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es hol van a hatar?

ha valaki melled hany az ullesre (erted meg nembis rad)

vagy bepisil bekakil melleted,

valakinek azbizadsaga szaga vetekszik az elobbiekkel, igaz rajta a dezodor nem segit...

mas kerdes hogy te valasztottad a bekava t... auto helyett vagy ha megengedheted magadnak gyalogolas helyett

nem irigylem azokat akik nyaron 40 fokban a tomott jarmuveken vannak, onkent valasztott szenved szamukra

persze az autokkal se sokkal jobb a helyzet dugoban

de hat ez a fejlodes es a haladas, csak eppen visszafele

2017. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért mert NEM MINDEN EMBER FÜRDIK NAPONTA! Vannak renyhe igénytelen nem csöves emberek aki hiába jólöltözöttek, büdösek mint a kolera. A szájhigiéniáról meg ne is beszéljünk, a legtöbb ember évi 1 azaz EGY DARAB fogkefét használ el! Néz utána. Azért mert te normálisan tisztálkodsz, ez nem mindenkire igaz sajnos.
2017. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"azokról beszélek akik rendszerességgel"

"meg van akiknél alkohollal is társul"


Szerintem ez nem olyan nagy százalék, és nyilvánvaló nem ezek a reklám célközönségei. A reklám célja az, hogy igényeket generáljon, hogy azt gondolja a z egyáltalán nem nagyon büdös és izzadt középréteg, hogy talán lehet hogy mégis büdös vagyok, talán jobb lenne ha dezodoroznám magamat, elvégre csak 500 forint, és azt állítják nem káros. annyira durva, hogy ennyi hülye ember van, aki necsak érzelmileg dől be a reklámnak, de hogy a disszonanciáját oldja még meg is magyarázza logikusan.

2017. jún. 26. 20:38
 9/11 A kérdező kommentje:

"a legtöbb ember évi 1 azaz EGY DARAB fogkefét használ el"


száz évvel ezelőtt meg egyet se

2017. jún. 26. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk halálosan nicns kedvem Marika néni hónaljszagátót ájuldozni, mert neki derogál befújnia magát!


Az, hogy lefürdik reggel, egy dolog, de attól még simán izzadhat, amit a deok x ideig kizárnak.

2017. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!