Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról az...

Mi a véleményed azokról az emberekről, akik folyton kibeszélnek mindenkit, beleszólnak olyan dolgokba (természetesen az emberek háta mögött), amihez semmi közük és azt hiszik magukról, hogy ők mindent ku. va jól tudnak!?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Magdi anyus xd
2010. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van egy pár ilyen ember az osztályban.

Azt vettem észre, hogy annyira el vannak foglalva másnak a dolgaival, hogy még egymás szülinapjáról is megfeledkeznek. Holott állítólag, ők a legjobb-barátok, és egységesen kibeszélnek mindent és mindenkit, és bólogatnak mindenre amit a másik mond. Utálom őket...

2010. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia,én kimondottan hányingert kapok töllük.

Képzeld portugáliában élek,és az itteni emberek,kb 90%-a ilyen.

Már nagyon utálok itt lenni,és pont ezért.A hátad mögött,kést döfnek beléd a szemedbe meg jopofiznak.

2010. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, hogy van aki mindenben belüti az orrát, belebeszél sokszor feleslegesen olyan dolgokban is, ami nem tartozik rá, nincs kellő ismerete. Az ilyen ember szeret a középpontban lenni, szeret szerepelni. Elég negativ magatartás.
2010. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
engem az idegesít nagyon, amikor egy "senki" oktat a hátad mögött
2010. máj. 20. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj az a legkönnyebb, hogy más hibájára nagyitót vetitnek ahelyett hogy inkább maguk felé forditanák a nagyitót!

Az a legkönnyebb, hogy mást a háta mögött kibeszélnek és nagyokat szörnyülködnek, pletykálkodnak rajta!

A mai idősebbek azon szörnyülködnek, hogy a fiatalok lányok hogy öltöznek, a padon ülve csókolóznak... de arra nem emlékeznek vissza hogy ő már 16 gyereket szült a Pistától! Például

Nem kell messzire menni nálunk is az emberek 90%-a ilyen sajnos!

2010. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jaja, én még viszonylag fiatal vagyok, sok oylan öreg van, aki ezzel űzi unalmás, és így könnyű, hisz én nem tudok visszavágni, nem tudom hogy élt korábban, mióta ismerem nyugdíjas...
2010. máj. 21. 10:45
 8/9 A kérdező kommentje:
és ez nem csak falun megy?
2010. máj. 21. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.. én egy nagyváros panel lépcsőházában lakom, kiülnek a vénasszonyok a padra és kibeszélnek, szörnyülködnek mindenkin! Ez a délutáni programjuk!
2010. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!