Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana szakdolgozati...

Valaki ajánlana szakdolgozati témához könyveket az integrációról, a bevándorlásról? A német és az osztrák bevándorlók helyzete érdekelne. Itt most nem a migránsokról van szó, hanem a gazdasági bevándorlókról. A témám a multikulti és a tolerancia

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én be vallom, nem vagyok igazán kompetens a német és az osztrák gazdasági bevándorlók helyzetét illetően, de...

Ha lehet egy ilyen bunkó megjegyzésem, szerintem ez egy nagyon rossz téma választás.


Nem tudom milyen szakon tanulsz, de ne akarj egy olyan szakdolgozatot írni, aminek a forrásjegyzéke 35 oldalas. Márpedig amit válsztottál az nem egy akkora téma, hogy sok saját gondolatot és felvetés tudjál belerakni. Valószínűleg elötted már megírták könyvben ezeket egy páran és a te munkád ezeknek az összeollózása lenne, ami megint csak nagyon-nagyon sok energiába és munkába fog kerülni. És miért? Azért, hogy minden erődet beleöljed valamibe, amit nem fogsz tudni használni a jövőben nagyjából semmire, és csak annyi értelme lesz, hogy valamikor a későbbiekben valaki más is kikapkodhatson belőle pár bekezdést a saját szakdolgozatához.


Ha jól sejtem még nem ástad bele magad annyira a témába, ha itt keresel hozzá könyveket.

Azzal teszed a legjobbat magadnak, ha egy olyan témát választasz, aminél a megszerzett tudásodat később hasznosítani tudod, és ez által a szakdolgozatod megírásának lesz értelme. Ha csak valami személyes ok nem köt a német és osztrák gazdasági bevándorlók helyzetéhez.

Hidd el, ugyan annyi munkába kerül.

Áss bele valami olyanba, amit később tudsz hasznosítani.

2017. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Multikulturalizmus,tolerancia a témám és tanár leszek.Csak leszűkíteném a németekhez és osztrákokhoz bevándoroltakra
2017. júl. 14. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!