Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lesz a trónok...

Szerintetek jó lesz a trónok harca 7. évada?

Figyelt kérdés
Az első rész nekem olyan semmilyen,pedig az előző évadnyitók mindd jók voltak. Nagy elvárásaim vannak, de ez egyáltalán nem közelítette meg a legalacsonalyabb küszöböt se. Szerintetek jó lesz ez az évad?

2017. júl. 17. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Az összes eddigi évadnak a végén indult be a cselekmény, de én is nagyon remélem, hogy történni fog valami, és nem arról fog szólni az egész, hogy a mások még mindig jönnek, Dany még mindig jön, Havas uraság meg még mindig nem jött meg egészen, és nem azoknak lesz igaza, akik szerint a hetedik évadban az összes rajongói teóriát ellövik, hanem valami meglepetést is látunk majd, amire senki nem számítana.
2017. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Mihez képest? Mert kb. már harmadik éve csak a fanok igényeit elégítik ki a baromságaikkal. A legtöbb közönségkedvenc karakter egydimenziós lett, hogy a rajongók csókolgathassák a lábuk nyomát is...lásd Dany, Jon, Tyrion, Arya mind tévedhetetlenek, minden úgy van jól, ahogyan ők azt elképzelik, mert tökéletesek.

Nem beszélve a nevetséges plot armor dologról, sérthetetlenek. Pedig mindenki azt szajkózza, hogy itt bárki meghalhat. A 3. évad óta nem öltek meg nagy szereplőt.

Arya túléli, hogy megkéselik, Jon feltámasztják, Danyt megmentik a gyíkjai az utolsó pillanatban, stb.

Egyszerűen nincs súlya az egésznek.


Az emberek meg a háborút várják...de hát pont nem erről szól a sorozat. Vagyis nem szabadna erről szólnia.

2017. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem már az 5. és 6. se tetszett.Mióta nem a könyveket követik tele van egy csomó logikátlansággal,hatásvadászattal és fanservicesel.
2017. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
+A kettes válaszolóval teljes mértékben egyetértek.
2017. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Meglepne, a Trónok harca a második évad óta nem jó...
2017. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Mihez képest?

A könyvekhez képest már a 3. évaddal megbuktak (és akkor lehet sokat mondtam). Saját magához képest meg majd kiderül. Az első rész nem volt egy nagy eresztés.

2017. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem volt jó, miért pont ez lenne a kivétel...
2017. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mit szerettél volna, de az első részek eddig is ilyen felvezetők voltak mindig.

Amúgy szerintem krúva jó lesz. A jégpókokat azért hiányoltam az Éjkirály seregéből.

2017. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

2.hozzászólónak annyit hogy sose volt ez igaz a sorozatra hogy bárkit kivehetnek. Összetéveszted a The Walking Deaddel szerintem :)


Már megvannak a nagyobb ,,királyok'' akik szembe szállnak majd a másokkal és elhiheted ezt nem a 6.évad végén találták ki hanem kb a sorozat legelejétől csak nem kötötték az orrunkra. Mi értelme lenne kivenni Denyt, Jon-t vagy akár Aryat akiknek megvan a szerepük?


De aki azért nyávog hogy a főszereplők mozdíthatatlanok azok várják csak meg az évad végét. Szerintem nem csak Cercei fog meghalni az évad végén hanem Délen Sansa is.

Sansa már évadok óta arra készült hogy ő uralkodjon Délen és most hogy Jon van Deres tetején nyilván nem tetszik neki. Eltudnám képzelni hogy Kisujj megpróbálja elrabolni vagy megfektetni Sansat ameddig Jon megindul Daenerys felé és egy véletlen baleset miatt Sansaban egy kés landol.

2017. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

9. Nem keverem semmivel, mert rég nem nézek más sorozatot. Ezt is csak azért, mert olvastam a könyveket.

És de, mindenki folyton azzal jött évekig, hogy "itt bárki meghalhat".


Ha pedig Jon, Dany, Arya érinthetetlenek, akkor mi értelme őket szorult helyzetbe hozni? Ez nem túl olcsó írói húzás?

Nem mellesleg nevetséges. Az ilyen húzásokat nem egy ilyen kaliberű történettől várná az ember. Nagyon szerettem anno, de ez a Smallville-t jutattja eszembe, ahol Clark Kent az utolsó pillantban mindig megment mindenkit. De ott elment, mert egy aranyos mese volt, nem vette magát túl komolyan és amúgy is mindenki Chloe vagy Clark és Lois miatt nézte. De itt?? Nem elég, hogy a sztori egyre silányabb, de a karaktereket is tönkretették.

Hát igazuk van az itt íróknak, a forgatókönyvek már akkor elkezdtek lejtmenetbe jönni, amikor a második évadban Jaime megölte az unokatestvérét.


Sansa Északra vágyott, haza, de nem uralkodni. A karakterét és a történetszálát mindenesetre már meggyilkolták az 5. évadban, Kisujjéval együtt, amikor felvitték őket a Boltonokhoz.

Általában mindenki Dorne miatt mérges rájuk, de amit összekutyultak a Völggyel és Északkal, az sokkal durvább.


De nem akarom nagyon kritizálni, nézem én is. Csak épp rettentő sok baromság van benne...a mostani új résszel kapcsolatban is tele lehetne írni egy egész oldalt itt.

(Pl. Euron flottája hogyan a fenébe közelítette meg Királyvárt, ha Dany már ott van Sárkánykőn és a sárkányai repkednek felettük vagy a kedvencem: miért kell ahhoz a könyvtár zárt részlege, hogy megtudják Sárkánykő tele van obszidiánnal...ezt mindenki tudja, még beszéltek is róla egy csomószor...Davos ott élt évekig, ő miért nem mondta megint?...stb. Szóval sok butaság van benne és csak megfájdul tőle az ember feje.)

De ez már évadok óta így megy. Teljesen popcorn sorozat lett, amin nem szabad gondolkodni, mert akkor rájössz, hogy tele van hibákkal, ellentmondásokkal.

2017. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!