Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veszprém megye mennyire jó...

Veszprém megye mennyire jó hely? Nem nagyképűék az emberek, hogy ott a Balaton?

Figyelt kérdés
Ott szeretnék venni házat. Remélem barátságosak ott az emberek és nem nagyképűsködnek a Balatonnal.

2017. júl. 17. 23:54
 1/8 anonim válasza:
65%
Mi a...? Akkor ha valaki Pest megyei azt jelenti, hogy nagy lehet az arca a Parlamentre vagy ha szegedi akkor a szalámira, netán ha Győr-Moson-Sopron megyei, akkor a BL-győztes kézicsapatra? Mindenütt vannak tahó és normális emberek. (szerintem)
2017. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Na ez nekem új, itt a Balaton fél km-re, de eddig fel se tűnt, hogy ettől többnek kéne éreznem magam... na majd ezentúl. :D
2017. júl. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Én nem ott élek, de a kedvenc környékem az országban. Magát Veszprémet nagyon kedvelem, a Káli medence a legszebb hely, közel a Balcsi, Budapest sincs messze, a nyugati határ se. Ha valahol az országban találkozok veszprémiekkel, megkérdem, szeretnek-e ott lakni, amire mindig elsöprő igen a válasz :)
2017. júl. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Veszprémi vagyok és nem nagyképűek itt az emberek. Jó akard pár, de hol nem? De akik nagyképáek sem a balaton végett azok, csak szimplán s***fejek. De nyugi az emberek 90% normális erre felé és tök jó fesztiválok vannak mindig.
2017. júl. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
58%
Én a Balcsi melett élek, és nem vagyok nagyképű. Nem is ismerek olyat, aki ez miatt lenne az, szóval nyugi. :D Amúgy nagyképű emberek mindenhol vannak, de nem hiszem hogy ez lenne az ok.
2017. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

BÁRCSAK IGAZ LENNE.. A felül elhangzott állítasok közül mind téves! Az "egész északi-part" nagyképű.

Én már csak tudom, ugyanis én itt lakom a déli-parton... Rátarti majom az összes (egy pár kivétellel). De főleg a Keleti-medence. Gondolok itt Tihanyra, Balatonfüredre, és mindenek az élén Balatonalmádira és Balatonfűzfőre!! Beképzeltek, és azt hiszik, hogy az ő szaruk nem büdös.


Lenézik az egész déli-partot (nem tudom miért).

A fentiek közül mind északi, azért mondanak ilyen szépségeket. De ennek fele sem igaz.


Ugy kb. Veszprém-Sümeg vonaltól lefele van ez.


Veszprém viszont nagyon szép és kedves hely. Ott rendesek az emberek. Úgy ahogy Sümegen és Pápán is.


Én ezt tudom mondani, és ezt úgy jelentem ki, hogy (mondom másodszorra) déli vagyok!

Itt Fonyódon, Balatonföldváron, vagy Siófokon ugyanazt megkapod, amit az északi parton. Zamárdi különösen szép.

2020. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En utalok veszpremben elni. Szar varos 0 lehetoseggel nyuggertanya. Inkabb Zala,Szekesfehervar mint ez
2021. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyképűek, egoisták, 1-10 skálán pontozzák a lányokat és a fiúkat is. Ha valaki nem illik közéjük gondolkodásra, akkor autistának bélyegzik, ha öltözködésre sem, akkor csövesnek. Ettől még nem rossz hely, de fejlődni nem lehet itt. Veszprém a készek városa, tehát ha már elértél valamit az életben és van mire büszkének lenned, akkor gyere. Ha nem, akkor még dolgozz egy kicsit.
2023. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!