Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a munkahelyi...

Hogyan kezeljem a munkahelyi konfliktust?

Figyelt kérdés

1 hónapos munkán vagyok.

Az illető eléggé goromba, lekezelő.

Pontosan hogyan mutassam felé hogy hagyjon békén?

Volt egy pár incidens, beszólogatás, esetleg sértegetés.

Pontosan hogyan kezeljem az ilyet?

Röhögjem ki az illetőt vagy szóljak vissza?

Egyáltalán nem értem az ilyen embert lelkileg félelem van bennem és nincs bennem önbizalom.

Mit tegyek/tehetnék?

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 18. 15:25
 1/3 merhabal válasza:
100%
Az illető a kollégád? A főnököd? A beosztottad? Régi motoros a cégnél? Ugyanaz a nemetek? Fiatalabb? Idősebb? Ezek mind fontosak. Amiket felsoroltál, azok alapján szerintem jó tanács nem létezik.
2017. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Heló!

18/f és ő is annyi idős.

1 hónapos munkára jött ide dolgozni, eléggé lekezelő az illető.

Ő is ugyanolyan munkás mint én.

2017. júl. 18. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele? Ha tudsz, menj tőle távolabb, mitől olyan fontos ő neked? Amúgy a visszaszólás lenne a megoldás, de ahhoz részedről önbizalom kéne, anélkül nem megy. Legyél határozott, higgy önmagadban, nem ártana valami irónikus beszólás, de csak egy hónapról van szó.
2017. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!