Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki nem ismeri ezt a...

MeToYou_471 kérdése:

Valaki nem ismeri ezt a történetet Merengőről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon régen olvastam, így sajnos nem emlékszem se a címre, se a szerzőre, viszont a cselekményre egy kicsit igen. A főszereplő egy lány volt, akit mindenki kiközösített. A sztori elején felment azt hiszem a tetőre és ott meglátott egy srácot, aki szörnyen ideges volt. Azt a srácot mindenki ismerte az suliban, elég populáris volt, ha jól emlékszem. Nem tudom, hogyan de ők ketten összebarátkoztak. Annyira emlékszem még, hogy a srácnak hossú haja volt, a lány meg valamiért vagdosta magát, aztán volt olyan jelenet is, amiben a fiú sebeit tisztogatta és ez többször is csinálta, annak ellenére, hogy irtózott az ilyenektől. Tudom, hogy nagyon hosszú történet volt, meghaladta a 100 fejezetet és nagyon populáris volt akkoriban. Ez elég kusza leírás lett, viszont remélem valaki majd felismeri. Nagyon hálás lennék, ha meg tudnátok mondani, mi volt a címe, mert már nagyon hosszú ideje keresem. Előre is köszi! :)

2017. júl. 20. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én nem ismerem a történetet, de örülnék, ha elolvashatnám!
2017. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem én se. Esetleg bármelyik szereplő vagy szereplők nevét is add meg, hátha így könnyebben beugrik valakinek.

Javaslom továbbá azt is, hogy kicsit összeszedettebben megfogalmazva a tartalmat, tedd fel a kérdést a Facebookon a Könyvmoly csoportban. Talán ott beugrik valakinek.

2017. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Régi kérdés, de most találtam meg, bocsi. Szerintem ez nem a Merengőn van fent, hanem az azóta megszűnt Anime fanficton style-on, Szellem írta, Revulsion a sztori címe, a főszereplők Ann és Peter. A történet jelenleg nem található meg az interneten, itt a szerző blogja, ha fel szeretnéd venni vele a kapcsolatot: [link]
2018. nov. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is nagy eséllyel segít megkapni a megfelelő válaszokat, ha a megfelelő rovatba írsz, és megfelelő kulcsszavakat adsz meg.
2018. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!