Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják undok utálatos...

Miért mondják undok utálatos népnek a svédet? Mindenhol rosszat olvasuk róluk. Hogy rasszisták barátságtalanok és lenézik a magyarokat.

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mert tényleg undok, utálatos, rasszista nép. Nekik a magyar is cigány, így meg is tudom őket érteni. A X. században a svéd vikingek mindenkit lemészároltak, akinek a neve nem -son-ra végződött. A mai svédek talán tőlük örökölték a mentalitásukat.
2017. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
🙄😮ezt azért nem gondoltam volna róluk...
2017. júl. 21. 01:53
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Valóban azok, mellé egy igazi droid népség.
2017. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért ez igy nem igaz. Nem nézik le a magyarokat. Rasszistának is csak finoman mondanám. Egy réteg minden szerencsétlen menekültet befogadna, egy réteg meg pont nem. Nyilván sokan besokaltak már. Nagyon nagy lett a bünözés. Sok a gang háború. Nem mondanám barátságtalannak sem öket. Lehet kicsit máshogy barátkoznak mint mi magyarok, de nem a rasszizmus miatt. Az igaz, hogy elég unalmasak. VAlahogy nem vegyülnek a többi emberrel, de ez nem náció függö. Èn kint élek és igen van, hogy nem ülnek egy asztalhoz az ebédlöben, de ettöl függetlenül beszélgetnek kaja közben. Lehet én élek fura helyen, de én eddig csak kedves és segitökész svéddel találkoztam. Stockholmban lehet kicsi ridegebbek az emberek mint egy kisvárosban, pontosan úgy mint otthon.
2017. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!