DE ÁOK gólyatábor?

Figyelt kérdés
Milyen az orvosis gólyatábor? Milyen feladatokat kell csinálni? Nagyon félek és nem szeretnék elmenni, de attól is tartok, hogy hátrányom származik belőle, hogy nem fogok ismerni senkit az évkezdésnél. Erősen introvertált vagyok és félek, hogy megalázó lesz vagy kinéznek, ha nem iszom.

2017. júl. 28. 20:50
 1/7 A kérdező kommentje:
És azt is olvastam valahol, hogy ilyenkor kell megrendelni a köpenyt, de gondolom azt később is meg lehet, meg a csoportbeosztást is itt tudjuk meg, de erről csak küldenek e-mailt, nem?
2017. júl. 28. 20:54
 2/7 anonim válasza:
100%

A gólyatábor egy nagy buli, ivós és nem ivós játékokkal, feladatokkal, programokkal. Szerintem nagy élmény, volt aki úgy ment oda, hogy ő még nem fogyasztott alkoholt, aztán megkedvelte, nem vágja mindenki magát taccsrészegre, csak aki szeretné vagy nem figyel oda. Senki nem erőltet rád semmit, ha nem akarod nem kell csinálnod. Ráadásul figyelnek mindenkire, aki rosszul van, elvégre medikusok között vagy. Ne így fogd fel, hogy ez már az első "próbatétel", és később nem fogsz tudni ismerkedni, mert úgyis fogsz.

Én erősen ajánlom, de csak azért mert nagyon jó buli, plusz megismered kicsit az egyetem környékét. Próbáld meg leküzdeni ezt az introvertáltságot, már csak a későbbiek miatt is, az orvosi szakma alapvetően arra épül, hogy betegekkel kell kommunikálni. :) Köpenyt természetesen később is tudsz venni, a csoportokról email jön.

2017. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ahogy az előző kommentelő is írta,semmi nem kötelező. Persze azért nagyban befolyásolja,hogy milyen lesz a csapatod. Az,hogy ha nem mész el senkit nem fogsz ismerni és hogy hátrányod származna belőle,szerintem hülyeség. Nekem egyik egyetemi barátom sem a gt-ből van (pedig anno voltam).

Szeptembertől szét lesztek szedve csoportokra a szakon,és nem tuti,hogy egybe kerülsz azokkal akikkel gt-n megismerkedtél. No para,nagyon kevés az olyan aki kiterjedt baráti körrel megy,sokan indulnak tök egyedül.

Egy próbát szerintem megér,legfeljebb ha nem tetszik hazamész.

2017. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Semmi megalázó nem lesz, nem kell félni egyáltalán. Már a szak jellegéből adódóan (segítő szakmák) sem olyan a társaság, akik bárkit kinéznek, inni sem muszáj, csak lehet, ha szeretnél. Köpenyt is bármikor rendelhetsz, nem kötelező, csak egy lehetőség. Igazából az egész tábor egy lehetőség arra, hogy megismerd a többieket (nem csak a saját szakodon tanulókat, de a gyógyszerészeket, fogászokat, népegészségügyi karon tanulókat - így alkotnak a medikusok egy közösséget), az egyetemet, hogy mi merre van, tippeket kaphatsz a tanuláshoz, stb.
2017. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia! En is most fogok menni a golyataborba es valammenyire tartok is tole, hogy milyen lesz de semmikepp sem szeretnem kihagyni. Lehet meg talalkozunk is! :)
2017. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ahogy előttem írták, nem kell félni tőle, jó lesz! :D
2017. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2017. aug. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!